Paketler ve Tarifeler

Turkcell'in ayrıcalıklı dünyasında birçok avantajlı paket ve tarife çeşitleri sizlere sunuluyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik oluşturulmuş paket ve tarifelerden kendi ihtiya​cınıza uygun bir şekilde yararlanabilirsiniz. İster Turkcell müşterisi olun ister Turkcell abonesi olmayı planlayın, mevcut paket ve tarifelerden bütçenize göre en uygun olanı seçebilirsiniz. Turkcell deneyimini 4.5 G hızında yaşamanız için oluşturulmuş paketler sizi bekliyor. Hem hazır kart hem de faturalı hatlara özel dilediğiniz kadar konuşma, SMS ve internet paketlerine ve tarifelerine göz atabilirsiniz.

Abone alımına kapalı tarife ve paketlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yeni Turkcell’lilere Özel Paketler: Yeni Turkcell abonesi olanlar veya Turkcell abonesi olmayı planlayanlara özel avantajlı kampanya ve paketler bulunuyor. Hem hazır kartlılara hem de faturalı hatlara yönelik sunulan tarifelerden yararlanabilirsiniz. Turkcell’li olmak isteyenlere özel GNÇ fırsat, Platinum plus hoş geldin paketlerinden faydalanabilir, bol bol internet ve her yöne dakikalar ile sevdiklerinizle doyasıya konuşabilirsiniz.

Faturalı Hatlara Özel Paket ve Tarifeler: Turkcell faturalı hat paketleri ve tarifeleri kapsamında birçok kampanya bulunuyor. Faturalı hatlar için sunulan Platinum, GNÇ, Kamu kurum, Lifecell gibi paketlere avantajlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Faturalı hat sahipleri ve faturalıya geçmek isteyen kullanıcılar zengin içeriğe sahip birçok paketten yararlanabiliyor.

Turkcell Rahat Paketler: Turkcell Rahat Paketler içerisinde yer alan tarifelerden yeni hat alımı yapan, faturasızdan faturalı hatta geçiş veya faturalı diğer tarifelerden geçiş yoluyla gelen müşteriler faydalanabiliyor.

​Turkcell rahat paketler arasında size özel avantajlı haftalık konuşma, SMS ve internet paketlerinin yanı sıra faturalıya geçiş ve yurt dışını arama paketlerini burada bulabilirsiniz. Bu paketler dahilinde tarifene ek yurt dışında geçerli Rahat Ek paketleri alabilirsiniz.

Hazır Kart Paketleri: İnternet, konuşma ve SMS ihtiyaçlarınız için bol avantajlı paketler Turkcell Hazır Kart kullanıcılarını bekliyor. Her ihtiyaca yönelik ana paketler, ek olarak yurt dışı paketleri de dahil olmak üzere birbirinden avantajlı paketleri bulabilir kolayca satın alabilirsiniz. 

Kontratlı Cihaz Tarifeleri: Turkcell faturalı ya da faturasız hatlı kullanıcılarına özel sunduğu tarifeye ek, taksitli akıllı telefon kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Cep telefonu​, akıllı saat gibi birçok cihaza size özel ödeme seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Size özel birbirinden avantajlı paketleri bir araya topladık. Halihazırda Turkcell kullanıcıları olanlar, yeni Turkcell'liler ve faturalı, faturasız hat kullanıcıları olmak üzere herkese hitap eden gülümseten paketler Turkcell.com.tr'de. Turkcell deneyimini kesintisiz yaşamanız için ihtiyacınız olan paket ve tarifelerden size en uygun olan paketi kolayca satın alabilirsiniz. Turkcell güvencesiyle sunulan kampanyaları takip etmeye devam edin!

Hala Turkcell’li değilsen, tüm avantajlardan yararlanmak için dijitalden numara taşıma​ işlemlerini gerçekleştir, Turkcell’li ol!

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?