Sepet 0

Kulaklıklar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (7089 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Bağlantı Tipi
Kulaklık Tipi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Cep Telefonu Kulaklıkları

Telefon kulaklığı modelleri, cep telefonu kullanırken müzik dinleyebilmenizi, izlediğiniz video, film ve dizilerin sesini maksimum kalitede alabilmenizi ve görüşmelerinizi daha konforlu bir şekilde gerçekleştirebilmenizi sağlıyor. Oppo, Heybro, Honor, Samsung ve Inteya gibi markalar tarafından üretilen cep telefonu kulaklık çeşitleri, hem kablolu hem de kablosuz seçenekler hâlinde tasarlanıyor. Kablolu telefon kulaklığı modelleri, telefonunuzla kesintisiz bir şekilde iletişim kurabilirken kablosuz telefon kulaklığı modelleri ise size son derece geniş bir hareket alanı sunuyor ve kendinizi daima özgür hissetmenizi sağlıyor. Eğer siz de kulaklık modelleri ile telefon deneyiminizi zenginleştirmek isterseniz Turkcell Pasaj’da bulunan seçeneklere hemen göz atabilirsiniz.

Kablolu Kulaklık Modelleri

En çok tercih edilen telefon kulaklık modelleri arasında kablolu ürünler ön plana çıkıyor. Kablolu orijinal kulaklık modelleri, cep telefonu modellerinde bulunan kulaklık bölümlerine bağlanarak kullanılıyor ve gerekli enerjiyi telefon üzerinden alıyor. Bu sayede ekstra güç kaynağına ihtiyaç duymayan kablolu ürünler, şarj edilmeden kullanılabilmesiyle size büyük bir kolaylık sağlıyor. Orijinal telefon kulaklığı kullanmaktan hoşlananlar için pek çok farklı telefon markası tarafından da üretilen kablolu modeller, aynı zamanda orta bölümlerinde yüksek kapasiteli bir mikrofon da bulunduruyor. Mikrofonlu telefon kulaklığı çeşitleri, telefonla yaptığınız sesli ve görüntülü görüşmelerde sesinizin karşı tarafa kayıpsız ve kusursuz bir şekilde iletilebilmesini sağlıyor. Açık alanda kullanılması durumunda rüzgâr ve çevre sesi gibi faktörlerin görüntü kalitenizi düşürmesini de önleyen kablolu kulaklık çeşitleri, telefonunuzdaki sanal asistana sesli komut vermenizi mümkün kılıyor. Kablolu ürünler, evrensel bağlantı seçenekleri sayesinde cep telefonu dışındaki cihazlarla birlikte de kullanılabiliyor. Tabletlerinize, bilgisayarlarınıza, müzik çalarlarınıza ve televizyonlarınıza rahatlıkla bağlayabileceğiniz modeller, dilediğiniz her yerde ve istediğiniz her cihazda sınırsız müzik keyfi yaşayabilmenize yardımcı oluyor.

Kulak İçi Kulaklık Seçenekleri

En popüler kulaklık markaları tarafından tasarlanan ürünler arasında birbirinden kaliteli kulak içi kulaklık çeşitleri de bulunuyor. Kulak içi kulaklık çeşitleri, sağ ve sol kulak için ayrı olarak tasarlanıyor ve böylece kulağınızın içine kolayca sığabiliyor. Çevre seslerini engelleyen ve böylece dinlediğiniz müziğin, filmin, dizinin ya da yaptığınız görüşmenin sesini maksimum kalitede duyabilmenizi sağlayan ürünler, hem kablolu hem de kablosuz şekilde tasarlanabiliyor. Telefon için kulaklık almak isteyenlerin favorileri arasında yer alan kablolu modeller, uzun kabloları sayesinde kullanım esnasında herhangi bir zorlanma ve kasılmaya yol açmıyor.


Kablosuz ürünler ise Bluetooth bağlantısıyla telefonunuzla eşleşebiliyor ve uzun şarj ömrüyle sınırsız bir müzik deneyimi yaşayabilmenize olanak tanıyor. Yalnızca 1 ila 4 saat arasında tam kapasitede şarj olan ve düşük enerji tüketimi sayesinde tek şarjla 48 saate kadar çalışabilen kablosuz kulak içi modeller cazip fiyatlarıyla da öne çıkıyor. Her bütçeye hitap eden kulak içi telefon kulaklık fiyatları istediğiniz modeli rahatça satın alabilmenize imkân tanıyor. Kulak içinde kullanılan modeller dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Kolay deforme olmayan tasarımlarıyla zamana direnen ürünler uzun süre boyunca güvenle kullanılabiliyor.

Kulak Üstü Kulaklık Çeşitleri

Kulak üstü telefon kulaklığı alternatifleri, hem yüksek performansları hem de etkileyici görünümleriyle fark yaratıyor. Şık ve modern bir görünüme sahip olan kulak üstü kulaklık çeşitleri, sportif ve iddialı bir tarz oluşturmaktan hoşlanan kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kulak üstünde kullanılan modeller, zengin renk seçenekleriyle de istediğiniz stili rahatça sergileyebilmenize imkân tanıyor. Renkli telefon kulaklığı formunda üretilen seçenekler kırmızı, mavi, mor, pembe, yeşil gibi renk alternatifleri sayesinde kıyafetlerinizle, çantalarınızla, aksesuarlarınızla ve cep telefonunuzla kusursuz bir uyum yakalıyor.


Kulaklarınızı tamamen kapatan ve bu sayede son derece etkili bir performans sergileyen kulak üstü kulaklıklar, gürültü önleme özellikleriyle de dikkat çekiyor. Özel teknolojileri sayesinde dışarıdaki gürültüyü tamamen engelleyen ve bu sayede dinlediğiniz müzik ya da sesi kusursuz bir şekilde duymanızı sağlayan kulaklık çeşitleri, hem kablolu hem de kablosuz şekilde üretilebiliyor. Dilerseniz boynunuza asarak kullanabileceğiniz ürünler, bu sayede kullanmadığınız zamanlarda rahatlıkla taşınabiliyor. Bluetooth bağlantısı bulunan her türlü cihazla birlikte kullanabileceğiniz ürünler ideal fiyatları ile de kullanıcıdan tam puan alıyor. Eğer siz de birbirinden kaliteli kulaklık modelleri ve en cazip kulaklık fiyatları​ ile tanışmak isterseniz Turkcell Pasaj’ın size sunduğu seçeneklere göz atabilir ve dilediğiniz ürünü size özel fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla