Sepet 0

Sağlık-Kişisel Bakım

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Turkcell’den Avantajlı Kişisel Bakım Ürünleri

Hem kişisel sağlık için hem de çevremizle kurduğumuz sosyal ilişkiler için kişisel bakıma özen göstermek oldukça önemlidir. Özellikle sağlıklı bir yaşam sürdürebilmek adına oldukça önemli olan kişisel bakım, hem kadınlar hem de erkekler için aynı öneme sahiptir. Saç bakımından yüz bakımına; ağız bakımından cilt bakımına kadar birçok noktada kişisel bakıma dikkat edilmelidir. Bu doğrultuda farklı amaçlara yönelik geliştirilen kişisel bakım ürünleri oldukça önemli bir yere sahiptir. Hem kadın bakım ürünleri, hem de erkek bakım ürünleri bulabileceğiniz bu kategorideki ürünlere göz atmaya başlayabilir; ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendiniz için en iyi bakım ürünlerini satın alabilirsiniz.

Saç Bakım Ürünleri

Bu kategoride hem kadın hem de erkek saç bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Bunlar arasında saç düzleştirici, saç kurutma makinesi ve fön makinesi gibi ürünler yer alıyor. Uzun saç tercih edenlerin saçlarını şekillendirmek için sıklıkla kullandıkları düzleştirici modelleri arasında Philips saç düzleştirici gibi ürünler yer almaktadır. Öte yandan duş sonrası saç bakımı için olmazsa olmazlar arasında yer alan, Philips gibi markalara ait saç kurutma makineleri de sunuluyor.

Sağlık ve Kişisel Bakım Ürünleri

Sağlık bakım ürünleri ve kişisel bakım ürünleri arasından şarjlı diş fırçalarını ve yüz temizleme cihazlarını sizler için bir araya getirdik. Ağız sağlığı için en önemli noktalardan biri de kaliteli diş fırçası seçimidir. Nitekim her ne kadar doğru yöntemle dişlerinizi fırçalasanız da, doğru diş fırçası tercihi yapmamanız ağız sağlığınızı uzun vadede olumsuz yönde etkileyebilir. Bu noktada özellikle şarjlı diş fırçası, normalde erişilemeyecek noktaları temizleme açısından avantaj sağlar. Elektrikli diş fırçası olarak da bilinen bu ürünler arasında Braun gibi markalara ait şarjlı diş fırçalarını kategorimizde uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Öte yandan kişisel bakımın önemli parçalarından bir tanesi de yüz bakımıdır. Sizler için yüz temizleme cihazı modellerini de bu kategoride bir araya getirdik.

Kadın Bakım Ürünleri

Kimi kişisel bakım ürünleri daha çok kadınlar tarafından tercih edilir. Bu bakım ürünlerinden kadınların vazgeçilmezleri arasında IPL ve epilatör modelleri de yer almaktadır. Turkcell’de IPL ve epilasyon aleti markaları arasında Philips ve Braun gibi kaliteli markaların ürünlerini bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda Braun ve Philips epilasyon aleti modellerini inceleyebilir ve kendinize uygun bir modeli Turkcell avantajlarıyla satın alabilirsiniz.

Erkek Bakım Ürünleri

Tıpkı kadınlarda olduğu gibi erkeklere özel bakım ürünleri de Turkcell’de bulunuyor. Bunlar arasında akla ilk olarak traş makinesi ve erkek bakım kiti geliyor. Erkek cilt bakımının ayrılmaz parçaları arasında yer alan tıraş makinesi modelleri arasından doğru tercihin yapılması erkek cilt bakımı için oldukça önemlidir. Bu doğrultuda sizlere Philips ve Braun gibi en iyi markalara ait saç ve sakal traş makinesi modellerini bir araya getirdik. Braun ve Philips traş makinesi modellerini incelemeye başlayabilir; beğendiğiniz ürüne hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz. Öte yandan erkekler için erkek bakım seti çeşitleri de sunuyoruz. Braun ve Philips gibi markalara ait erkek bakım kitlerinin içerikleri ile ilgili detaylara ürün sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sağlığınız ve kişisel bakımınız için sunulan bu ürünleri ve daha fazlasını sayfamızda bulabilirsiniz. Beğendiğiniz bakım ürünlerinin fiyatları ve diğer detayları için ürün sayfalarını ziyaret edebilir; favori ürünlerinizi Turkcell güvencesi ve avantajlarıyla uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Daha Fazla