Turkcell’li Olmak İsteyenlere Özel

Paket Grupları
Sırala
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Yeni Turkcell’lilere Özel Paketler ve Tarifeler

Turkcell dünyasına geçiş yapmak isteyenler için hem faturalı hem de hazır kartlılara yönelik olarak birçok avantaj sunuluyor. Birbirinden farklı ihtiyaçlara ve bütçelere yönelik oluşturulan yeni Turkcell’li kampanyalarından sizi mutlu edecek bir teklif bulabilirsiniz.

Yeni Turkcell’lilere Özel Paketler ve Kampanyalar

Yeni Turkcell’li olacaklar için hem faturalı hatlara hem de hazır kartlara yönelik birçok avantajlı paket ve tarife sunuluyor. Sizlere sunulan avantajlı paket ve kampanyalar arasından dilerseniz dakikası fazla paketleri, dilerseniz de interneti bol paketleri seçebilirsiniz. Yapacağınız filtrelemeler sayesinde size en uygun olan teklife hızlıca ulaşabilirsiniz. Öte yandan seçeceğiniz paket ve tarifeden bağımsız olarak Turkcell uygulamalarından olan Turkcell uygulamasına giriş yaparak size sunulan yeni fırsatları takip edebilir ve faturalarınızı yönetebilirsiniz.

Taksitli Cihaz Kampanyaları

Seçeceğiniz tarifeye ek olarak taksitli telefon kampanyalarından da faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda cep telefonu​, tablet, ve akıllı saat​ gibi farklı kategorilerdeki ürünleri inceleyebilir; faturaya ek telefon avantajlarıyla yeni bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

Yeni Turkcell'li Olacaklara Her Pakette Ayrı Fırsat!

Yeni Turkcell abonesi olmak isteyen kullanıcılar için birbirinden avantajlı paket ve tarifeler mevcut. Yeni Turkcell'lilere özel Hoşgeldin 10 GB Kampanyası'nda her yöne 750 dakika konuşma, bol bol kullanacağınız 10 GB internet paketi, 100 SMS ve Bip'te geçerli 1 GB internet'e sahip olabilirsiniz. Size özel sunulan avantajlı GNÇ fırsat, Dev 150 GB, Platinum + Hoş Geldin gibi paketlerden yararlanabilirsiniz. Sevdiklerinizle doyasıya konuşabileceğiniz her yöne dakikalar, 4.5 G hızında internet paketlerine göz atabilirsiniz.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?