Sepet 0

Erkek Bakım Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Erkek Bakım Ürünleri

Erkekler için tasarlanan kişisel bakım ürünleri, kendinizi daima etkileyici, bakımlı ve temiz hissetmenizi sağlıyor. Wahl, Moser, Goldmaster ve Medisana gibi dünyaca ünlü erkek bakım ürünleri markaları tarafından üretilen modeller saçlarınızı, sakallarınızı ve vücut tüylerinizi en kısa sürede ve en kaliteli şekilde kesebilmenize imkân tanıyor. Hayallerinizdeki saç ve sakal tasarımlarını rahatça uygulayabilmenizi sağlayan erkek kişisel bakım ürünleri, hijyeninizi kolayca korumanıza da yardımcı oluyor. Eğer siz de kişisel bakımınızı kolay, acısız ve hızlı bir şekilde tamamlamak isterseniz Turkcell Pasaj tarafından sunulan her ihtiyaca ve her tarza uygun çok sayıdaki seçeneği inceleyebilirsiniz. Çok sayıdaki erkek bakım ürünleri arasından size en uygun olanları kolayca seçebilir, avantajlı ödeme seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Saç Tıraş Makinesi Modelleri

Erkek bakım ürünleri nelerdir?” sorusuna verilen yanıtların başında, saç tıraş makineleri ilk sırada yer alıyor. Remington, Babyliss, Braun gibi başarılı markaların imzasını taşıyan saç tıraş makineleri, saçlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilmenize imkân tanıyor. Dileyen kullanıcılar için kablolu, dileyenler için kablosuz şekilde üretilen saç tıraş makineleri, bu sayede tıraş işlemlerinizi istediğiniz şekilde gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Kablolu modeller, işlemlerinizi kesintisiz şekilde yapabilmenize olanak tanırken kablo uzunluklarıyla da size geniş bir hareket alanı sunuyor. Kablosuz modeller ise şarjla çalışıyor ve güçlü bataryaları sayesinde tek şarjla defalarca tıraş olabilmenizi sağlıyor.


Saç tıraşı için üretilen makineler, farklı başlık ve tarak ölçüleriyle de dikkat çekiyor. Taraksız kullanılmaları durumunda saçlarınızı 0,4 mm seviyesine kadar inceltebilen ürünler 3, 5, 7, 9, 11 ve 13 mm kalınlığındaki taraklarıyla da size istediğiniz saç uzunluğunu rahatça uygulayabilme şansı veriyor. Özel tarakları ve yağları ile rahatça temizlenebilen makineler, bu sayede uzun süre boyunca güvenle muhafaza edilebiliyor. Koruyucu kutularında ya da çantalarında muhafaza edebileceğiniz saç tıraş makineleri​, dilediğiniz yere taşınabiliyor ve kişisel bakım işlemlerinizi gittiğiniz her yerde sürdürebilmenizi sağlıyor.

Sakal Tıraş Makinesi Seçenekleri

Erkekler için özel olarak tasarlanan kişisel bakım ürünleri arasında sakal tıraş makineleri de bulunuyor. Sakal tıraşlarınızı güvenli ve rahat bir şekilde gerçekleştirebilen makineler, ergonomik tasarımlarıyla avucunuza tam olarak oturuyor ve böylece işlem esnasında kayma, düşme gibi sorunlara sebep olmuyor. 30 ila 50 cm arasında değişen başlık ağızları sayesinde sakallarınızı hızlı bir şekilde kesebilen ürünler, dileyen kullanıcılar tarafından başlıklarla da kullanılabiliyor. Kirli sakal kullanmayı sevenler için tasarlanan makine başlıkları sakallarınıza şekil vermenizi de kolaylaştırıyor.


Düzenli olarak tıraş olan ve pürüzsüz bir cilt görünümü isteyen erkekler için döner başlıklı cihazlar da tasarlanıyor. Üç adet döner başlıkla işlem gerçekleştiren modeller, sakallarınızı herhangi bir iz bırakmadan kısa sürede kesebiliyor ve cildinize herhangi bir zarar vermiyor. Yüzünüzde kesik, çizik ya da tıraş izi oluşturmayan makineler, bu sayede her ortamda bakımlı, etkileyici ve iddialı bir görünüm sergileyebilmenizi mümkün kılıyor. Sakal tıraş makineleri, ağırlıklı olarak 4 ila 6 saat içinde tam kapasitede şarj olabiliyor ve tek şarjla 60 ila 120 dakika arasında çalışabiliyor. Bu yönleriyle de övgü toplayan makineler tek şarjla haftalarca tıraş olabilmenizi sağlıyor. Ön panellerinde bulunan butonlar aracılığıyla kolayca açılıp kapatılabilen ürünler pratik kullanım şekilleriyle hayatınızı kolaylaştırıyor.

Vücut Bakım Makinesi Alternatifleri

Erkeklerin kişisel bakım işlemlerini rahat ve güvenli bir şekilde tamamlayabilmeleri için tasarlanan ürünler arasında vücut tıraş makineleri de bulunuyor. Ağırlıklı olarak kit şeklinde satılan ürünler, farklı başlıkları sayesinde burun, kulak, ense, göğüs, omuz gibi bölgelerdeki tüyleri sorunsuz bir şekilde alabilmenize yardımcı oluyor. İşlem esnasında tüylerde zorlanma, çekilme, ezilme gibi problemlere yol açmayan vücut tıraş makineleri, bu sayede hassas ciltli erkekler tarafından bile güvenle kullanılabiliyor.


Yüksek performansı sayesinde vücudunuzu kolayca temizleyebilmenize olanak tanıyan ürünler hijyenik yapılarıyla da dikkat çekiyor. Özel fırçaları ve tarakları aracılığıyla rahatça temizleyebileceğiniz ürünler, uzun kullanım ömrüyle de fark yaratıyor. Kaliteli motor yapısı ve paslanmaz bıçakları sayesinde yıllara meydan okuyan vücut tıraş makineleri darbelere karşı da yüksek bir direnç gösteriyor. Eğer siz de saçlarınızı, sakallarınızı ve vücut tüylerinizi kısa sürede kolayca kesebilmek isterseniz Turkcell Pasaj​’da bulunan erkek bakım ürünlerini tercih edebilir, hem dış görünüşünüzü zenginleştirebilir hem de avantajlı ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Daha Fazla