Sepet 0

Telefon Kılıfları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Cep Telefonu-Aksesuar (7089 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Cep Telefonu Kılıfları

Telefon kılıfları, cep telefonu kullanıcılarının en önemli gereksinimleri arasında ilk sıralarda bulunuyor. Telefonların darbelere, düşmelere ve sıvı temasına karşı kolayca korunabilmesini sağlayan telefon kılıfı modelleri, şık ve etkileyici tasarımlarıyla da fark yaratıyor. Telefonunuzu istediğiniz gibi kişiselleştirebilmenizi ve cep telefonunuzla kendi tarzınızı özgürce yansıtabilmenizi sağlayan akıllı telefon kılıfları, farklı renkleri ve desenleriyle son derece geniş bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor. Black Shark, Bikapak, SBS, Apple, Samsung gibi markalar tarafından tasarlanan kılıf seçenekleri farklı boyutlardaki ve kalınlıklardaki modellere rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Dileyen kullanıcılar için kapaklı, dileyenler için kapaksız şekilde tasarlanan çok sayıdaki cep telefonu kılıfı modelleri Turkcell Pasaj’da sizi bekliyor.

Kapaklı Telefon Kılıfları

En çok kullanılan telefon kılıfı modelleri arasında ön yüzünde kapak bulunan seçenekler ön plana çıkıyor. Hafif tasarımları ve güvenli yapılarıyla dikkat çeken kapaklı telefon kılıfları, bu sayede bir yandan telefon kullanımınızı kolaylaştırırken diğer yandan cihazınız için ekstra koruma sağlıyor. Telefon modellerinin en hassas bölgesi olan ekran kısmını darbelere ve çizilmelere karşı kolayca koruyabilen kapaklı cep telefonu kılıfı seçenekleri, telefonunuzu cebinizde ve çantanızda rahatça taşıyabilmenizi sağlıyor. iPhone, Samsung, Oppo, Huawei, Xiaomi gibi farklı telefon marka ve modellerinin tümü için ayrı ayrı üretilen kapaklı kılıflar, bu sayede istediğiniz her telefon seçeneğinde kolayca kullanılabiliyor.


Siyah, lacivert, kırmızı, yeşil, beyaz, pembe gibi renklerde tasarlanan modeller, bu sayede favori renginizi üzerinizde yanınızda rahatça taşıyabilmenize imkân tanıyor. Her beğeniye uygun seçenekler hâlinde üretilen renkli telefon kılıfları karakterinizi ifade etmenizi de kolaylaştırıyor. Lacivert, beyaz, siyah telefon kılıfı gibi seçenekler klasik tonlardan ve resmi bir görünümden hoşlanan kullanıcılar tarafından tercih edilirken pembe, yeşil, kırmızı, mor gibi renkleri yansıtan ürünler ise sıra dışı tasarımları seçen kullanıcıların favori ürünleri arasında bulunuyor. Kapaklı modellerin bir bölümünde, parmak dokunuşlarını algılayabilen özel filmler de yer alıyor. Bu sayede kapağı açmadan cihazınızı kullanabilmenizi sağlayan kılıflar kullanım konforunuzu da zirveye taşıyor.

Kapaksız Telefon Kılıfı Seçenekleri

Kapaksız kılıf modelleri, sade ve zarif bir telefon görünümünden hoşlanan kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. İnce dokuları ve esnek yapılarıyla telefonunuzun tasarımını koruyabilmenizi sağlayan kapaksız kılıflar, dayanıklı yapılarıyla da öne çıkıyor. Kauçuk, lateks, plastik, elastan gibi malzemelerden üretilen kapaksız telefon kılıfları, soyulma ve yıpranma gibi sorunlarla karşılaşmıyor ve bu sayede yoğun kullanımlarda dahi herhangi bir deformasyona uğramıyor. Kapaksız şekilde tasarlanan ürünler, esnek çevreleri sayesinde telefonunuzu kusursuz bir şekilde sarıyor ve doğru modeli tercih ettiğiniz sürece herhangi bir uyum sorununa yol açmıyor.


Kullanım esnasında gevşeme, çıkma, düşme gibi problemler oluşmasının önüne geçen modeller, telefonunuzun beklemediğiniz anlarda düşmesini de önlüyor. Telefon kullanımı deneyiminizin kalitesini ve güvenliğini artıran kapaksız kılıf seçenekleri cihazınızın kamera bölümlerini açıkta bırakan tasarımlarıyla da beğeni topluyor. Kılıfınızı çıkarmadan rahatça fotoğraf ve video çekebilmenizi sağlayan modeller, dileyen kullanıcılar için şeffaf malzemelerden de tasarlanabiliyor. Şeffaf telefon kılıfları, telefonunuzun orijinal renk ve tasarımının kapanmasını önlüyor ve telefon üzerindeki logoların da görünür kalmasını sağlıyor.

Akıllı Telefon Kılıfı Modelleri

Yaşam kalitenizi artıran telefon kılıfı çeşitleri arasında akıllı modeller de yer alıyor. Akıllı telefon kabı ve kılıfı modelleri, kılıf kullanımının yol açtığı performans problemlerini tamamen ortadan kaldırıyor. Telefonunuzla bağlantı gerçekleştiren ve dokunmatik panelleri sayesinde telefonunuzdaki pek çok fonksiyonu kılıf üzerinden kontrol edebilmenizi sağlayan akıllı modeller, vakitten ve enerjiden tasarruf edebilmenizi kolaylaştırıyor. Akıllı kılıf seçeneklerinin bir bölümü harekete duyarlı şekilde de tasarlanabiliyor ve kullanım esnasındaki hareketlerinizi algılayarak dilediğiniz komutu uygulamaya sokuyor.


En beğenilen akıllı kılıf çeşitleri arasında arka yüzeyinde kendi uygulamasına ve oyun paneline yer veren modeller de bulunuyor. Telefonunuza çarpıcı bir zenginlik katan ve benzersiz bir tarzdan yararlanabilmenize imkân tanıyan ekranlı kılıf seçenekleri, telefonunuzda bulunmayan uygulama ve oyunlardan yararlanabilmenize yardımcı oluyor. Eğer siz de cep telefonunuz için etkili, kaliteli ve göz alıcı bir kılıf modeli satın almak istiyorsanız Turkcell Pasaj’da bulunan birbirinden iddialı seçeneklere hemen göz atabilirsiniz. Size özel olarak belirlenen telefon kılıfı fiyatları sayesinde dilediğiniz konfora kolayca ulaşabilir, peşin ödeme ve tarifeye ek ödeme avantajlarından yararlanarak istediğiniz tarza rahatça kavuşabilirsiniz.

Daha Fazla