İşlem Rehberi

​​Ürün Arama
Satın almak istediğiniz ürüne; “Ürün, marka veya kategoriyi ara” bölümüne anahtar kelimeleri yazarak ya da Kategorilerden seçim yaparak ulaşabilirsiniz. Ürünün üzerine tıklayarak tüm detaylarını inceleyebilirsiniz.
 
Sepete Ürün Ekleme
Seçtiğiniz ürünü, Peşin ya da isterseniz ürüne göre varsa Kontratlı (Turkcell faturanıza yansıtarak taksitli ödeme) fiyat/satıcı seçimi yaptıktan sonra “Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetinize ekleyebilirsiniz.

Eğer daha önce giriş yapmadıysanız Hızlı Giriş ile giriş yaparak ya da Giriş Yapmadan Devam Et yöntemini kullanarak devam edebilirsiniz.​
 
Sipariş
Sepetinize eklediğiniz ürünleri Sepetim’e tıklayarak görüntüledikten sonra Kullanıcı Sözleşmesini onaylayarak “Siparişe Devam Et” butonuna tıklayınız. İndirim Kodu kullanarak siparişinize devam etmek isterseniz bu bölümde indirim kodunuzu girebilirsiniz.

Sepet Özeti sayfasında satın alma detaylarınızı inceledikten sonra güncelleme yapmak isterseniz geri dönerek sepetinizde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Siparişin Teslimat Adresi ve Fatura Adresini girdikten sonra, Ödeme Yönteminizi seçiniz.

Ön Bilgilendirme Formu, Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup onayladıktan sonra Ödeme Yap butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayınız.

Siparişinizi verdikten sonra kayıtlı e-posta ve telefon numaranıza siparişinizle ilgili bilgilendirme gönderilecektir.

Siparişinizin durumunu Siparişlerim bölümünden de takip edebilirsiniz.
 
Sipariş İptal
Siparişinizi verdikten sonra iptal etmek isterseniz, ürünleriniz henüz kargoya verilmemiş ise Siparişlerim bölümünden ilgili siparişi seçtikten sonra İptal Et butonuna tıklayarak siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ücret iadeniz ödeme yaptığınız kartınıza yapılacaktır.
 
Teslimat
Siparişiniz onaylandıktan sonra siparişinizde belirtilen süre içerisinde ürününüz/ürünleriniz kargoya verilecektir.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra Siparişlerim bölümünden ilgili siparişinizi seçip “Kargo Takip” butonuna tıklayarak bulunduğu yeri görüntüleyebilirsiniz.
 
Sipariş İade
Siparişiniz size ulaştıktan sonra iade etmek isterseniz, Siparişlerim bölümünden ilgili siparişi seçtikten sonra İade Talebi Oluştur butonuna tıklayarak iade işleminizi başlatabilirsiniz.

İade talebiniz oluşturulduktan sonra size iade kodunuz gönderilecektir. Herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesinden bu iade kodu ile gönderiminizi yapabilirsiniz.

Ürünleriniz satıcıya ulaştıktan sonra incelenecek ve iade onayı verildikten sonra ücret iadeniz sipariş verirken kullandığınız kartınıza yapılacaktır.
 
Destek
Siparişiniz ilgili destek ihtiyacınız olursa Yardım bölümünde yer alan Soru / Talep Formu​ndan bize ulaşabilirsiniz.
 
Sözleşmelerin Saklanması
Siparişinize ait satıcı ve alıcı arasındaki elektronik ticarete ilişkin oluşturulan sözleşmeler, elektronik ortamda 1 yıl süreyle saklanır. Bu sözleşmelere Siparişlerim bölümünden ilgili siparişinizi seçerek ulaşabilirsiniz.
 
Gizlilik Kuralları
Gizlilik politikamıza bu linkten ulaşabilirsiniz.