Sepet 0

Elektrikli Mutfak Aletleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (3548 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Elektrikli Mutfak Aletleriyle Pratik Çözümler

Keyifli bir mutfak ortamı için elektrikli mutfak aletleri her ihtiyacınızı karşılayabilen işlevsellikler sunuyor. Mutfakta yapmak istediğiniz her tarif için birbirinden farklı doğrama, pişirme veya ısıtma işlemlerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu ihtiyaçlarınızı, en güncel teknolojileri bünyesinde barındıran ürün çeşitliliği ile Turkcell Pasaj’da karşılayabilirsiniz. Mutfak robotları, su ısıtıcıları, kahve makineleri ve hatta ekmek yapma makinesi gibi birbirinden farklı yüzlerce çeşit ürün sizleri bekliyor. Ayrıca mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi ihtiyaçlarınız için Beyaz Eşya kategorisini inceleyebilirsiniz. Mutfak ürünlerinin yanında ihtiyacınız olabilecek ütü, süpürge veya hava temizleyici gibi Elektrikli Ev Aletleri de her eve hitap eden seçenekler içeriyor.

Her Evin İhtiyacı Mutfak Robotları

Çok yönlü kullanımları ile mutfak robotları, mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan biri oluyor. Hem yemekler hem de tatlılar için birçok işlemi sizler için kısa sürede gerçekleştirebilen yeni nesil mutfak robotu modelleri Turkcell Pasaj’da. Mutfakta kullanılan elektrikli mutfak aletleri set ürünleri içerisinde doğrama, çırpma ve hatta et çekme özelliği dahi bulunan Kenwood mutfak robotları ile her ihtiyacınızı pratik bir şekilde karşılayabilirsiniz. İçerdikleri rondolar ile soğan, kuru yemiş ve meyve gibi birçok gıdayı zamandan büyük bir tasarruf sağlayarak istediğiniz boyutlara dönüştürebilirsiniz. Geniş hazneli hamur yoğurma ünitesinde yorulmadan dilediğiniz özelliklerde hamurlar hazırlayabilir, çırpıcı aksamları ile birbirinden farklı karışımlar hazırlayabilirsiniz. Bir mutfakta ihtiyaç duyulabilecek pek çok işlemde sizlere yardım sağlayan mutfak robotları, tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Modern mutfaklara hitap eden tasarım çizgileri ve uzun ömürlü kullanımları ile mutfak robotu modelleri Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor.

Pratik Kullanımları ile Blender ve Mikser Modelleri

Yemek ve tatlı tariflerinde hazırlanan karışımlar içerisinde, istenen kıvama ulaşmak için uzun süreli işlemler gerekebiliyor. Turkcell’de sizlere sunulan elektrikli mutfak eşyaları arasında yer edinen Smeg ve KitchenAid gibi alanında profesyonel markaların blender ve mikser modelleri, sizleri bu uzun uğraştan oldukça keyifli bir şekilde kurtarıyor. Özellikle kek veya krema gibi tatlı tariflerinde, etkili bir karıştırma işlemi için mikser modelleri keyifli bir kullanım yaratıyor. Hazırladığınız sebze çorbaları veya patates püresi gibi gibi yemeklerde etkili bir parçalama ve homojen bir karışım elde etmek için blender setlerini tercih edebilirsiniz. Blender setlerinde bulunan çırpma teli ve doğrama aksamlarıyla çok yönlü bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Profesyonel sonuçlar için tercih edebileceğiniz KitchenAid stand mikser çeşitleri de seçenekleriniz içerisinde bulunuyor. Devir ayarları ile hamuru ısıtmadan yoğurabilen ve aradığınız sonuca sizleri keyifle ulaştıran stand mikserler, her mutfak dekoruna uyum sağlayabilen dizaynları ile Turkcell Pasaj’da.

İçecek Hazırlamak İçin Elektrikli Mutfak Ürünleri

Keyifli sohbetlerin ve gündelik yaşamın vazgeçilmez parçalarından birini sıcak içecekler oluşturuyor. Bu kategori içerisinde her damak tadına hitap eden kahve makinelerini bulabilirsiniz. Güne keyifli bir başlangıç için pek çok mutfakta yer edinen filtre kahve makineleri ile siz de güne kahveyle hoş bir başlangıç yaratabilirsiniz. Geniş demlik kapasiteleri ile evdeki herkese kahve hazırlanabilen filtre kahve makinelerinin yanı sıra espresso makineleri de farklı kahve denemeleri için oldukça elverişli. Eğer kahveye oldukça meraklı ve birbirinden farklı tarifleri sıkça tüketiyorsanız, mutfağınız için tam otomatik kahve makinelerini değerlendirebilirsiniz. Tam otomatik kahve makineleri geniş su ve süt hazneleri, farklı kahveler yapabilmeniz için ekli fonksiyon tuşları ve pratik kullanımıyla oldukça keyifli bir kullanıma sahip. Türk kahvesi makinesi, kahve öğütücüler ve süt köpürtme makinesi gibi birbirinden farklı birçok ürün Turkcell ayrıcalığıyla seçenekleriniz içerisinde yer alıyor. Kahve makinesi modellerinde Gaggia, Smeg, Fakir ve Goldmaster gibi kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunan markaları bulabilirsiniz.


Kahvaltıların ve uzun akşam sohbetlerinin en keyifli eşlikçilerinden biri olan çay, su ısıtıcısı özellikli çay makineleri ile oldukça kolay demlenebilir. Geniş demlik ve su hazneleri ile kalabalık misafirler için de pratik bir şekilde çay hazırlayabileceğiniz Fakir çay makineleri ve bilindik markaların çaycıları sizlere sunuluyor. Üstelik seçenekleriniz arasında cam demlik haznesine sahip ürünler, demleme işlemi üzerindeki kontrolü kolaylıkla yapabilmenizi sağlıyor. İçecek hazırlama ürünleri içerisinde narenciye sıkacakları ve katı meyve sıkacakları da bulunuyor. Çocuklarınıza sağlıklı bir meyve suyu hazırlayabilmek için pratik bir çözüm oluşturan meyve sıkacakları, farklı meyvelerden özel karışımlar yapabilmenizi de mümkün kılıyor.

Su Arıtma Cihazları

Gelişen teknoloji ile birlikte pratik çözümler sunabilen su arıtma teknolojileri, birbirinden farklı çalışma prensipleriyle birçok ürün içeriyor. Basit ve yalnızca birkaç dakikalık bir kuruluma sahip olan musluk üstü filtreleme sistemleri, dilediğiniz saflıkta suya sizleri ulaştırıyor. Akıllı musluk üstü filtreleme ürünlerini, musluk ucuna takarak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Üstelik duş fonksiyonu içeren ürünler ile geniş yayılımlı bir su çıkışı sağlayarak, meyve ve sebze gibi ürünlerin yıkanmasında kolaylık sağlayabilir ve sudan tasarruf edebilirsiniz. Seçenekleriniz arasında sizlere geniş bir hareket alanı sağlayan Brita akıllı sürahi de bulunuyor. Akıllı sürahilere yerleştirdiğiniz su, sürahi içerisindeki özel filtreden süzülerek sizleri saf suyla buluşturuyor. Üstelik sizlere sunulan ürünler arasında bulunan akıllı sürahi yedek filtreleri daimi bir kullanımı mümkün kılıyor.

Tost Makineleri ve Ekmek Kızartma Makineleri

Mutfakların ve özellikle kahvaltıların en sevilen elektrikli mutfak aletlerinden birini tost makineleri oluşturuyor. Kısa sürede güzel bir kahvaltı imkanı yaratan Tefal tost makinesi modelleri, geniş ızgaraları ile altı adet tostu aynı anda yapabilecek kapasitelere sahip ürünler içeriyor. Tefal ürünleri ile beraber Arzum ve Goldmaster ürünleri de güçlü bir ısıya ulaşabilen ızgaraları ile farklı tarifler için olanak yaratıyor. Et, sebze veya farklı türden birçok ürün için etkili bir pişirme ortamı yaratan ızgaralar ile oldukça güzel tarifler hazırlayabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında yalnızca ızgara özelliği bulunan ürünler de yer alıyor. Birçok öğünde, yemeklere eşsiz bir destek sağlayan ekmek kızartma makineleri, elektrikli mutfak ürünleri bünyesinde sizlere sunuluyor. İki veya dört dilim ekmek kapasitesine sahip farklı ürünler ile, ekmeğinizi dilediğiniz miktarda kızartabilirsiniz. Ürünler üzerinde yer alan fonksiyon tuşları ile size hitap eden kızarma derecesini kolaylıkla belirleyebilir ve yalnızca birkaç dakika içerisinde kızarmış ekmek elde edebilirsiniz. Tasarımlarıyla her mutfakta dikkat çeken bir dekoratif ayrıntı yaratan Smeg ekmek kızartma makinesi modelleri ise estetik bir arayışa karşılık veriyor.


Tost ve ekmek kızartma makineleri ile birlikte mutfağınız için aradığınız her türlü yardımcıyı, modern tasarımlar ve en güncel fonksiyonel özellikler ile Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Size hitap eden elektrikli mutfak aletlerini sepetinize ekleyebilir ve Turkcell güvencesi ile tek tıkla sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla