Sepet 0

Şarjlı Diş Fırçaları

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Şarjlı Diş Fırçası ile Kusursuz Temizlik

Kısa sürede en detaylı temizliği sağlayan yetişkin şarjlı diş fırçası çeşitleri ile evde, seyahatte, kampta her yerde ağız bakımını en sağlıklı şekilde yapabilirsiniz. Diş plakları ve temizlenmeyen artıklar konusunda endişe etmeniz gerekmez. Manuel diş fırçalarından daha yüksek verim ile çalışan şarjlı pilli diş fırçası çeşitleri ile ağız içinde temizlenmeyen bir santim bile kalmaz. Turkcell Pasaj’ın avantajlı şarjlı diş fırçası fiyatları ile bütçenize göre bir tanesine sahip olabilirsiniz.


Modeller arasında yer alan Oral-B gibi ünlü markaların uzun araştırmalar sonucu tasarladığı test edilmiş ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilir, ağız sağlığınızı doğru bir diş fırçasına emanet ettiğinize güvenebilirsiniz. Ürünlerin teknoloji ile birleşen fonksiyonel özelliklerinin yanı sıra özel başlıkları sayesinde her daim beyaz bir gülüşe sahip olursunuz.

Güçlü batarya özelliği ve taşınabilir güç kaynakları sizi sürekli priz arama derdinden kurtarır. Lityum iyon pile sahip fırçalar yıllar boyu batarya ömrünü koruyarak sadece başlık değişimi ile size hizmet eder. Ortalama olarak 5 gün ile iki hafta arasında süreyle, tek dolum şarjla dişi fırçalamak için kullanılabilir seçenekler vardır. İkili şarj yuvasına sahip bataryalar aynı anda cep telefonu ve diş fırçasının pilini doldurma imkanı ile işlevsellik sunar.

Teknolojiyi Kullanan Şarjlı Diş Fırçası

Temiz bir nefes, sağlıklı diş etleri ve beyaz dişler için ağız bakımında şarjlı diş fırçasının gücünü keşfedin. Fonksiyonelliği ve kalitesi ile öne çıkan modelleri cep telefonu ve tabletinize indirebileceğiniz uygulamalar sayesinde en yüksek verimle kullanabilirsiniz. Şarjlı diş fırçası kullanıcı yorumları ve geri bildirimlerini araştırarak uygulama avantajları hakkında geniş fikir sahibi olabilirsiniz.


 • Kesintisiz bluetooth bağlantısı ve eş zamanlı senkronizasyon sağlayan smart şarjlı diş fırçası modelleri ile cep telefonunuz bir geri bildirim ve yönetim paneline dönüşür.
 • Mobil uygulamalar size zaman ayarlaması, mod seçimi gibi kişiselleştirilebilir imkanlar sunar.
 • Fırçalama deneyiminizi daha iyi bir hale getiren eğitici asistan komutları ve iki dakikalık süre ayarlaması ile kısa sürede dişiniz için en yüksek verimi elde edin.
 • Sizin fırçalama alışkanlığınızı kayıt altına alan modeller ağız yapısını algılama becerisi ile bir araya gelerek kişiselleştirilmiş ağız bakımı performansını sunar.

Yüksek Verimlilik Sunan Şarjlı Diş Fırçası Özellikleri

Dişlerinizi kontrollü ve sağlıklı bir şekilde fırçalamanız için sizi yönlendiren akıllı modeller ile ağız içi temizliğinden artık emin olabilirsiniz.


 • Basıncı algılayan ışıklı smart ring cihazın kontrolünü çok daha kolay bir hale getirir. Aşırı sert fırçalama sırasında diş yüzeyine zarar vermemeniz için ışıkla sizi uyarır ve baskıyı kontrol altında tutmayı sağlar.
 • 3D teknolojisi ile her yönden dişinizi saran salınımlı döner harekete sahip modeller ile, standart fırçalamayla elde edemeyeceğiniz temizlik başarısını yakalarsınız. Dönen diş fırçası şarjlı yapısıyla gücünü ve performansını uzun süre korur.
 • Zamanlayıcı özelliği 30 saniyede bir titreşim vererek size geçen süreyi anlama imkanı tanır. Titreşim her çeyrekte kullanıcıyı uyararak “Tamamlandı” mesajı verir. Diş yapısını ortadan ikiye ayırdığınız zaman alt ve üste 30’ar saniye harcayarak 2 dakikayı doğru kullanabilirsiniz.

Gelişmiş Şarjlı Diş Fırçası Başlıkları

Şarjlı diş fırçası kullananlar ağız bakımını detaylı şekilde yaparken diş eti ve dişlerini ihmal etmez. Küçük, hassas ve yuvarlak başlıklar sayesinde her bir dişinize ayrı ayrı özen göstererek ulaşması en zor yerdeki yemek kalıntılarını bile kolay bir şekilde temizleyen modeller diş ipi ihtiyacını azaltır. İndirimli şarjlı diş fırçası ve başlık çeşitlerine Turkcell Pasaj’dan ulaşarak sahip olabilirsiniz. Oral-B markasının gövdelere uyumlu farklı başlıklarını birbiri ile kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz fırça başlığını değiştirmek istediğiniz zaman elinizdeki gövde ile uyumlu olması size yeni deneyimler için kolaylık sağlar.


Başlık saklama standı ile birden fazla fırçaya sahip setleri satın aldığınızda hijyen konusunda endişe etmeniz gerekmez. Dikey olarak fırçaları yerleştirebileceğiniz stant modelleri ile kılların yüzeye değmesini engelleyebilir, zararlı organizma üreme ihtimalini düşürebilirsiniz.


Elektrikli diş fırçası kullananlar için üretilen farklı başlık tipleri ile ağız bakımında ideal temizliğe ulaşırsınız. Yedek başlıklar ve farklı amaçlar için geliştirilmiş fırça tasarımları ile önceliklerinizi seçme şansınız vardır. Set içeriğinde yer alan başlığın hassas fırçalama, dil ve diş eti temizliği gibi farklı becerileri arasından beklentinize uygun olana karar verebilirsiniz.

Çocuklar için Eğlenceli Şarjlı Diş Fırçası Modelleri ve Fiyatları

Küçük yaştakilere doğru bir şekilde dişini fırçalamayı öğretmek istiyorsanız Oral-B şarjlı diş fırçası çocuk için özel tasarımı ile size yardımcı özellikler sunar. Turkcell Pasaj’ın şarjlı diş fırçası kampanya dönemlerinde tüm aileniz için birer ürün seçerek uygun fiyata ağız bakımınız için gereken modele sahip olabilirsiniz.


 • Çocuklar için hassas ve özel bir fırça tasarımına sahiptir. Ağız yapısına uygun olarak sert fırçalamaya karşı yumuşak kıllı yapısı ile önlem alır ve kanatma ihtimalini düşürür.
 • Çocuk elektrikli diş fırçası küçük ağızların boyutuna uygun olarak yuvarlak tasarımla geliştirilir. Fırçalar yetişkin modellerinden ölçeği ile ayrılır. Küçük dişlere özel olarak dar çapta üretilir.
 • Diş fırçalamayı sıkıcı olmaktan çıkarıp eğlenceli çıkartmaları ile cihazı kişiselleştirme imkanı tanır.
 • Çocuğunuzla beraber en sevdiği Disney karakterlerinin görsellerini şarjlı diş fırçası gövdesi üzerine yapıştırabilirsiniz.
 • Aplikasyon uyumlu modeller ile zaman yönetimini çocuklar için anlaşılır hale getirir. Dişlerin temizlenmesi için gerekli olan 2 dakikayı çocuğunuz hesaplarken zorlanmasın diye zamanlayıcı özelliğine sahiptir.
 • Hafif ve küçük gövde tasarımı çocukların el anatomisine ve gücüne uygun olarak geliştirilmiştir.
 • Tam kavrama sağlayan ergonomik gövdesi ile şarjlı diş fırçası kullanımı sırasında harcanan eforu azaltır ve doğru tutuş açısının belirlenmesine yardım eder.

Taraftar Ruhunu Yansıtan Şarjlı Diş Fırçası

işlevselliğinin yanı sıra estetik görünümü ile dikkatleri üzerine çeker. Çocuklar için olduğu gibi yetişkinlere de kişiselleştirilebilir çıkartmalar sunar. Taraftar modellerinin içinde yer alan çıkartmaları kullanarak cihazın gövdesini size özel hale getirebilirsiniz. Lisanslı takım ürünleri ile satın aldığınız her cihaz spor kulübüne bir destek olarak ulaşır. Elektrikli şarjlı diş fırçası satın alırken takım ruhunu da yansıtmak istiyorsanız Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş için özel geliştirilen modellere göz atabilirsiniz. Birbirinden farklı tasarımlara sahip 4 takım çıkartmasını istediğiniz anda değiştirebilirsiniz. Başarılı performans sunan salınımlı döner teknoloji ile kusursuz diş temizliğini yakalarken taraftar tutkunuzu yansıtırsınız. Kalabalık bir evde yaşıyorsanız fırçanızı ayırt etmek için de çıkartma kullanımı akıllıca bir yöntemdir. Elektrikli diş fırçası önerisi arayan spor sevdalıları için taraftar ürünleri tavsiye edilebilir.

Seyahat Çantasının Ayrılmazı Şarjlı Diş Fırçası

İş dolayısıyla ya da yeni yerler görmek için sürekli seyahat ediyorsanız bir köşede valiz daima hazır tutulabilir. Sürekli çanta hazırlığı yaparken bir anlık dalgınlıkla her gün mutlaka kullandığınız diş fırçasını unutabilirsiniz. Şarjlı diş fırçalarının plak ve tartar temizleme başarının yanı sıra beyazlık etkisi göz önünde bulundurulduğu zaman birkaç günlük farklı ürün kullanımı bile diş renginde sararma yapabilir. Bunu engellemek için çantanızda bir tane yedek şarjlı diş fırçası bulundurmak gittiğiniz her yerde en iyi ağız temizliğini yapmanızı sağlar. Oral B şarjlı diş fırçası modelleri arasında bulunan ikili şarj kablosu kullanımı sayesinde tek ürünle aynı anda iki işi gerçekleştirebilirsiniz. Taşınabilir güç kaynağı olan Lityum iyon pile sahip setler aynı zamanda bir powerbank görevi görür.


Turkcell Pasaj’dan elektrikli diş fırçası fiyatları ve özelliklerini inceleyerek seyahatlerinizde beklentinizi karşılayanı bulursunuz. Elektrikli diş fırçası kullanımı sonrası saklamanızı sağlayan seyahat çantası tasarımına sahip pil, ikili güç çıkışı sayesinde cep telefonu gibi cihazlarınız için bir enerji kaynağıdır. Ekstra güç kaynağı taşımak için uğraşmayın ve seyahat kutulu elektrikli diş fırçası seçimi yaparak çantada yerden tasarruf edin!


Elektrikli ev aletleri, sağlık & kişisel bakım, hobi & oyun gibi farklı kategorilerde bütçe dostu fiyatlarla ev ekonomisine destek olan Turkcell Pasaj’dan avantajlı şekilde şarjlı diş fırçası satın alabilirsiniz.

Daha Fazla