TV+

TV+'ta her duyguya yer var. Ödüllü filmlerden, popüler dizilere, maçlardan, animasyonlara izlenecek ne varsa hepsi TV+'ta.

YILLIK PREMIUM TV(TV+'a özel 8 GB internet paketi ile birlikte)
49,99 TL / AY
Hemen Al
PREMİUM TV+ PAKETİ
59,99 TL / AY
Hemen Al
İzlenecek ne varsa TV+'ta
Kredi Kartı ile Hemen Al
Turkcell TV+

Sporun Kalbi TV+'ta Atıyor

İtalya Serie A, NBA, Formula 1, teniste grand slamlar, MotoGP ve dövüş sporları TV+'ta. Üstelik geri-al izle özelliğiyle heyecan dolu karşılaşmaları tekrar izle.

Soluksuz izleyeceğiniz diziler, filmler ve belgeseller TV+'ta

The Catastrophe, Dublin Murders, DES, Victor Lessard, Saklı Dünyalar, Beyond Appearances ve fazlası tüm bölümleriyle TV+'ta.

TV Keyfi Şimdi İster Cepte, İster Web'te/Tablet'te, İster Smart TV'de

TV+ ile evinizden, Smart TV'nizden, telefonunuzdan, tabletinizden ya da bilgisayarınızdan en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz.

Kaçırdım Derdine Son

Üstelik gün içinde kaçırdığınız programları kaydetmediyseniz bile tüm cihazlarınızdan geriye alıp seyretme özgürlüğü TV+'ta.

TV+ Çocuk

Çocuklar için en güvenli çizgi film ve animasyonlar TV+ Çocuk'ta. Çocuğunuz TV+'ta yer alan popüler çizgi filmler ve animasyonlar ile keyifle vakit geçirecek.

TV+ Nedir?

TV+ Nedir?

Eğlence ve Çok Daha Fazlası

Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmleri, en sevilen dizileri, heyecanlı spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir TV platformudur.

Çoklu Ekran Seçeneği
TV+ ile televizyonuzdan, bilgisayarınızdan, cebinizden ya da tabletinizden en konforlu şekilde TV izleyebilirsiniz.

Kişiye Özel TV Keyfi
TV+ ile bundan böyle hangi filmi, diziyi veya programı izlemek istiyorsanız yayın akışına bağlı olmadan dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz. TV+ ile artık tek yayın akışı var; o da sizinki!

İzlediğin Zaman İzleme Konforü
İster koca bir dizinin tüm sezonu ister ilk kez yayınlanan bir film… Kaçırmak istemediğiniz TV+ ile kayıt edebilir, istediğiniz cihazdan keyifle izleyebilirsiniz.
Üstelik, kaçırdığınız programları kayıt etmediyseniz bile tüm cihazlardan 24 saate kadar geri alıp izleme özgürlüğü de sizin.

Daha Fazla Bilgi

 • TV+ servisi Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • TV+’da kiraladığınız bir filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde istediğiniz kadar yeniden izleyebilirsiniz.
 • TV+ ile 5 farklı cihaz üzerinden kullanım yapılabilmektedir. 6. bir cihaz kullanılmak istenirse cihaz silme işlemi yapılması gerekmektedir. Cihaz silme işlemi 30 günde 1 kez yapılabilmektedir.
 • 13.12.2015 tarihi itibarıyla kampanyadan yararlanan abonelerimiz yurt içi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay vermiş ve ön talep/abonelik başvurusunda bulunmuş sayılır. Turkcell tarafından sunulacak olan 4.5G hizmetinin başlayacağı tarih itibarıyla, cihaz ve sim kart uyumlu olduğu sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlanılabilir. İptali için IPTAL 4.5G yazıp 2200'a gönderilmesi yeterlidir.

TV+'ı, Apple ve Google Play store'lardan indirebileceğiniz TV+ mobil uygulaması üzerinden, uyumlu smart tvlerden veya tvplus.com.tr alan adlı web sitemiz üzerinden kullanabilirsiniz.

 • Mobil ve Tablet Uygulamaları Üzerinden TV+’ı Kullanmak için;

Cep telefonundan kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğun cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirmelisiniz.
Önemli Not: IOS işletim sistemi için IOS 11.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar, Android işletim sistemi için Android 5.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar desteklenmektedir.

TV+ uygulamasını indirmek için tıklayınız!

Uygulamayı indirdikten sonra, Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimizden faydalanabilmek için eğer halen TV+ üyesi değilseniz, üyelik seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapmanız gereklidir. Üyeliğin faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlerini Ücretlendirme bölümünden öğrenebilirsiniz.

Önemli Not: iOS işletim sistemine sahip Turkcell'liler ve Turkcell haricindeki diğer operatörlere ait kullanıcılar, TV+ mobil uygulamasını indirdikten sonra, uygulamanın içerisinde “Paketler” sayfasında yer alan “Apple Store veya Google Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak ücretli üye olabilirler. Üyeliğini mobil uygulamalardan başlatan kullanıcılarımız, mevcut üyelikleriyle web sitesi üzerinden de içerikleri izleyebilirler.

Tüm bu işlemler sonunda, canlı TV kanallarını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, heyecan spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

 • Websitesi Üzerinden TV+’ı Kullanmak için;
İnternet tarayıcının adres bölümüne tvplus.com.tr yazıp ve enter’a basınız.

Açılan sayfada, sitenin sağ üst kısmında yer alan "Giriş Yap" butonuna tıklayınız. Açılan "Üye Giriş" sayfasında Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra, tüm özelliklerimizden faydalanabilmek için eğer halen TV+ üyesi değilseniz, üyelik seçeneklerimizden size uygun olanı seçerek, ücretli üyelik yapmanız gereklidir. Üyeliğin faydalarını aşağıda bulunan Servis Detayları bölümünden öğrenebilirsin. Üyelik ücretlerini Ücretlendirme bölümünden öğrenebilirsiniz.

Tüm bu işlemler sonunda, canlı TV kanallarını, gişe rekortmeni filmleri, sevilen dizileri, heyecan spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.

ANA PAKET BİLGİLERİ

Faturaya Yansıt Paketleri :

Yıllık Premium TV+ Paketi : 12 ay kalma sözüne Premium TV+ Paketini avantajlarından indirimli faydalanabileceğin üyeliktir. Bu pakette Premium içeriklerin yanında TV+ uygulamasında geçerli 8GB internet hediyesi verilir. Turkcell Bireysel faturalı hat sahipleri 532 numarasından Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından, turkcell.com.tr web sitesinden veya Turkcell Uygulaması uygulamasından abone olabilirler. Yıllık Premium TV+ Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 49,99 TL'dir.

Premium TV+ Paketi : 150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 50,84 TL'dir. Turkcell Bireysel hat sahipleri bu paketten yararlanmak için Turkcell Çağrı Merkezini arayarak, Turkcell Mağazalarından ya da PREMIUMTVPLUS yazıp 2200'a SMS atarak satın alabilirsiniz.

Apple & Google Play Store Paketleri :

Premium TV+ Paketi : 150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası ayda sadece 69,99 TL'dir. Turkcell ve diğer operatör hat sahipleri bu paketten yararlanmak için TV+ uygulaması içinden Apple & Google Play Store’dan satın alabilirsiniz.


Kredi Kartı Paketleri :
Premium TV+ Paketi : 150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlası  59,99 TL'dir. Turkcell ve diğer operatör hat sahipleri bu paketten yararlanmak için tvplus.com.tr web sitesinden kredi kartı ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 
Yıllık Premium TV+ Paketi:  150'den fazla canlı kanalı, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını 12 taksitli olarak 39.99 TL/Ay ya da tek çekim olarak 479.88 TL'ye satın alabilirsiniz. Turkcell ve diğer operatör hat sahipleri bu paketten yararlanmak için tvplus.com.tr web sitesinden kredi kartı ödeme seçeneği ile satın alabilirsiniz. 
Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İle Alınan Paketlerin İptalleri için: 
 • Temel TV+ 1 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL TEMELTV1GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilir, 
 • Premium TV+ 1 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Premium TV+ Paketi'ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTVPLUS yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Giriş TV+ Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTVPLUS yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Canlı TV+ 3 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL CANLITV3GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 3 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV3GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 1 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV1GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • Full TV+ 3 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL FULLTV3GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 10 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV10 yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 15GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV15GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ 8 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV8GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Full TV+ 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL FULLTV yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Giriş TV+ Paketi 30 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL GIRISTV30GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Yepyeni Canlı 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI5GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Yepyeni Canlı 10 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL YEPYENICANLI10GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. 
 • Temel TV+ 5 GB Paketi'ni iptal etmek için IPTAL TEMEL5GB yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz.
 • TV+ Evde Eğlence Paketi'ni iptal etmek için IPTAL TV PLUS EVDE EGLENCE yazıp 2200'a mesaj gönderebilirsiniz.
 • Yıllık Giriş, Yıllık Premium veya diğer yıllık paketleri iptal etmek için Turkcell İletişim Hizmetleri 532'yi arayarak yada Turkcell Mağazalarına ziyaret edip iptal edebilirsiniz.
 • Aylık paketleri iptal etmek için SMS ile, Turkcell İletişim Hizmetleri 532'yi arayarak, Turkcell Mağazalarını ziyaret ederek ya da TV+ ve Digital Operatör uygulamaları üzerinden iptal edebilirsiniz.
Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İle Alınan Paketlerin İptalleri için:
Apple Store & Google Play üzerinden uygulama içi satın alma seçeneği ile alınan paketlerin, satın alım cihazlarına uygun “Apple Store veya Google Play Store” hesapları üzerinden iptalleri gerçekleştirebilirler.
tvplus.com.tr üzerinden Kredi Kartı Ödeme Seçeneği ile Alınan Paketlerin İptalleri için : 

tvplus.com.tr üzerinden kredi kartı ile satın alma seçeneği ile alınan paketleri tvplus.com.tr'deki hesapları üzerinden iptalleri gerçekleştirebilirler.

SMS
 • YILLIK PREMIUM TV(TV+'a özel 8 GB internet paketi ile birlikte) (YPREMITVCOMTRKATILIM685 yaz 2200’a gönder)
 • PREMİUM TV+ PAKETİ (PREMIUMTVPLUS yaz 2200’a gönder)
 • Diğer
  0850 808 0 808
  TV+ Paketleri

  Turkcell “Faturama Yansıt” Ödeme Seçeneği İçin Paket Ücretleri:

  Paketler*Paket İçeriğiÜcret
  Premium TV+ Paketi 
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler,  NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
  59,99 TL / Ay
  Giriş TV+ Paketi 
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
  Premium kanalları izlemek için Premium TV+ Paketini ya da Yıllık Premium TV+ Paketini satın alabilirsiniz. 
  47,99 TL / Ay

  Yıllık Premium TV+ Paketi (TV+’a özel 8 GB interneti içinde)**
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.


  49,99 TL / Ay (12 Ay Kalma Sözünüze)


  * Turkcell “Faturama Yansıt” ödeme seçeneği olan paketlerden sadece Turkcell Bireysel aboneler yararlanabilir.
  **  Yıllık Premium TV+ Paketinden sadece Turkcell Bireysel Faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir. 
  *** Aylık TV+ Paketleri abone tarafından iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir.
  **** Yıllık Premium, Yıllık Giriş TV+ ve Avantajlı Yıllık Premium TV+ üyeliği olan aboneler 12 ay kontrat bitiminden sonra Aylık Premium paket üyeliği ile devam eder. Bu kapsamda Aylık Premium Devam paketlerini iptal edilmediği sürece her ay otomatik olarak yenilenir.
  ***** 30 Eylül 2021 tarihinden önce Premium ve Giriş Devam Paketleri içerisinde TV+'a özel 1 GB internet paketi verilmektedir.
  ****** 18 Eylül 2023 tarihinden sonra Yıllık Premium TV+ ve Avantajlı Yıllık Premium TV+ paketi kontratı biten aboneler aylık Premium TV+ paketi devam üyeliğine vergiler dahil 59,99 TL ile ücretlendirilecektir.
  ******* 20 Eylül 2023 tarihi itibariyle mevcut Aylık Premium TV+ Devam Paketi olan aboneler aylık vergiler dahil 49,99 TL'den, Aylık Giriş Paketi TV+ Devam Paketi olan aboneler ise aylık vergiler dahil 47,99 TL'den ücretlendirilecektir.

  Apple & Google Play Store’dan Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

  PaketlerPaket İçeriğiApple Store*Google Play Store**
  Premium TV+ Paketi
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
  69,99 TL / Ay69,99 TL / Ay
  Yıllık Premium TV+ Paketi
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
  599,99 TL / Yıl599,99 TL / Yıl

  * Apple Store üzerinden Turkcell Bireysel, Turkcell Kurumsal ve diğer operatörler aboneleri yukarıdaki paketleri alabilirler.
  ** Google Play Store’dan Turkcell Kurumsal ve diğer operatör aboneleri yararlanabilir.
   
  tvplus.com.tr Kredi Kartı Ödeme Seçeneği İçin Üyelik Ücretleri:

  PaketlerPaket İçeriğiKredi Kartı
  Premium TV+ Paketi
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
  59,99 TL / Ay

  Yıllık Premium TV+ Paketi
  • Canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmler, sevilen diziler, NBA, Moto GP, Formula 1, spor, haber, çocuk, belgesel programları ve çok daha fazlasını izleyebilirsiniz.
  Tek Çekim 479.88 TL ya da 12 Taksit ile 39.99 TL / Ay

  • Turkcell Bireysel, Turkcell Kurumsal ve diğer operatörler aboneleri tvplus.com.tr web sitesi üzerinden alabilirler. 
  • Kullanıcılar tvplus.com.tr adresi üzerinden ilk kez giriş yapıyorsa, uygun paket çıkarılır ve kredi kartı ile satış imkanı sunulur. Eğer kullanıcı Turkcell bireysel hat sahibi ise ek olarak faturaya yansıt ödeme yöntemine sahiptir. 
  • İlk 3 ay 9,99 TL/Ay kampanyasından her kullanıcı, sadece bir kez faydalanabilir. İlk üç aydan sonra, üyeliğin iptal edilmemesi durumunda, üyelik Premium TV+ Paketi’nin standart ücreti olan 24,99 TL/Ay olarak devam edecektir. Üyeliklerini iptal etmeleri durumunda cayma bedeli ödemezler.
  • Kampanyadan indirimli dönemde (Aylık 9,99TL öderken) iken ayrılan kullanıcılar, yeniden üyelik yaptıkları taktirde ilk üyeliklerindeki ilk 3 ayı doldurmasalar bile normal üyelik ücreti olan 24,99 TL/ay ücretinden üyeliklerine devam ederler.
  • TV+ Premium TV+ Paketi satın alan kullanıcılar, iptal talebi yaptıkları ilgili üyeliğin dönem sonuna kadar üyeliklerinden faydalanabilirler.
  •  Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmaz. Kullanıcı, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönem sonuna kadar faydalanmaya devam edebilirler.
  • Lifecell TV A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Kampanya sınırlı süre için geçerlidir. Lifecell TV A.Ş. kampanyayı dilediği zaman abone alımına kapatabilir. 
  • Turkcell kurumsal kullanıcılarının Google Play ve/veya App Store paketleri var ise kredi kartı ile satın alım yapamazlar. Üst paket geçişlerini tvplus.com.tr üzerinden yapmak istediklerinde, mevcut paketlerini iptal etmeleri için ilgili store’a yönlendirilirler.
  • İlk 3 ay 9,99 TL/Ay Kampanyası 14.02.2022 tarihi itibariyle sona ermiştir.
  • Tek çekim 203,88 TL ya da 12 taksit ile 16,99 TL kampanyası 12.10.2022 tarihi itibariyle sona ermiştir.
  • Tek çekim 238,99 TL ya da 12 taksit ile 19,99 TL kampanyası 01.12.2022 tarihi itibariyle sona ermiştir.
  Yıllık Premium TV+ Paketi Kampanya Koşulları

  • Bu kampanya sadece web.tvplus.com.tr sitesi üzerinden yapılacak kredi kartı ile Yıllık TV+ Premium Paketi satın alımlarda geçerlidir.
  • Bu paket özelinde yalnızca Tek Çekim ve 12 Taksit imkanları sunulmaktadır.
  • Tek Çekim seçeneği tüm kredi ve banka kartlarında; 12 Taksit seçeneği ise yalnızca Paraf, World, Axess ve Bonus kredi kartlarında geçerlidir.
  • Bu kampanya kapsamında Yıllık TV+ Premium Paketi satın alan kullanıcılar, iptal talebi yaptıkları ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar üyeliklerinden faydalanabilirler. Kullanıcılar herhangi bir cayma bedeli ödemezler.
  • Yıllık TV+ Premium Paketi kendi dönemi sonunda, kullanıcı tarafından herhangi bir iptal ya da değişiklik talebi olmaması durumunda, otomatik olarak ödeme yapılan kart üzerinden yenilenecektir.
  • Ödeme yapılan dönem için ücret iadesi yapılmaz. Kullanıcı, üyelik haklarından ilgili üyeliğin dönemi sonuna kadar faydalanmaya devam edebilir.
  • Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. kampanya koşullarını dilediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.
  • Lifecell TV Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. kampanyayı dilediği zaman abone alımına kapatabilir.
  Kullanım Ücret Detayları:
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Turkcell Bireysel Faturalı aboneler mobil ödeme ya da faturaya yansıtarak başlattığı aboneliklerde; TV+ paketlere dönem içerisinde abone olunması ya da dönem içerisinde iptali halinde, paketin TV+ içerik bedeli tam ücret olarak yansıtılır ve TV+ içeriğini dönem sonuna kadar izleyebilirler. Paketin TV+'ta geçerli GB faydası ise dönem içerisindeki iptali halinde TV+ta geçerli GB faydası anında iptal olur ve kullanıldığı gün kadarlık kısmı abonenin faturasına yansır. Turkcell Bireysel Ön Ödemeli aboneler, TV+ paketlere abone olması durumunda paketin TV içerik ve TV+'ta geçerli GB faydası ücreti tam olarak yansıtılmaktadır.
  • TV+ internet hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
  • Kirala İzle / Satın Al İzle içerikleri ücretleri, mobil uygulamalardan “Apple Store veya Google Play Store Satın Alma” seçeneklerinden birini kullanarak alım yapıldığında ise ilgili Apple Store veya Google Play fatura işlemlerinize, tvplus.com.tr web sitesi üzerinden alım yapıldığında ise kredi kartınıza yansıtılır.

  Erken İptal Ücreti : Yıllık Giriş TV+ Paketi veya Yıllık Premium TV+ paketi üyesi olan müşterilerimiz kampanyadan ayrılmak istedikleri takdirde kullanım süresi boyunca verilen indirim tutarı erken iptal bedeli olarak faturalarına yansıyacaktır. Kampanyada kalan sürede ödenecek bedelin, iptal bedelinden daha düşük olması durumunda, sadece kalan bedel ödenerek paket iptali gerçekleştirilir.
  Diğer Paketler :
  • Herkes İçin TV+ Paketi: 17,28 TL/ay
  • Temel TV+ Paketi : 15,24 TL/ay
  • Kurumsal Herkes için TV+ 5 GB Paketi : 29,14 TL/ay - 25 saat kayıt süresi içinde.
  • Kurumsal Herkes için TV+ 10 GB Paketi : 39,92 TL /ay - 25 saat kayıt süresi içinde.
  • Kurumsal Giriş TV+ 15 GB Paketi : 43,28 TL/ay
  • Kurumsal Giriş TV+ 30 GB Paketi : 56,21 TL/ay
  • Temel TV+ 5 GB Paketi : 19,89 TL/ay
  • Mini TV+ Paketi : 8,03 TL/ay
  • TV+ Evde Eğlence Paketi : 50,85 TL/ay - Kayıt süresi bulunmamaktadır.

  Veri (Data) Bağlantı Ücreti

  • Paketiniz içerisindeki internet faydanız bittikten sonra TV+'a mobil internet üzerinden erişime devam etmek isterseniz mevcut internet paketinizi kullanabilir ya da TV+'a özel 1 GB veya 10 GB’lık ek internet paketlerini avantajlı fiyatlarla alarak TV+ keyfi yaşamaya devam edebilirsiniz. TV+’a özel ek internet paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.
  • Paket dahilinde TV+'a özel  internet paketleri, sadece abonelik yapılan hattın takılı olduğu cihaz üzerinden izlendiğinde geçerlidir. Servisin farklı cihazlarda kullanımında mobil internet üzerinden yapılan izlemeler ilgili operatörün mobil internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.
  • TV+ internet paketi bittikten sonra, başka bir internet paketi yoksa, mobil internet üzerinden yapılan TV+ kullanımlarında internet hızı 1 kbpsa düşer. Başka bir internet paketi varsa, TV+ kullanımları hız kısıtı olmadan bu internet paketinden düşer. İnternet paketlerinde hız kısıtı olan abonelerin TV+'a özel data paketleri var ise hız kısıtından etkilenmez ve TV+ izlemeye devam edebilirler. TV+ internet paketi dışında hız kısıtsız bir internet paketi varsa, paketlerin kotası bittikten sonra, TV+ kullanımları da hız kısıtına girmeden devam eder.
  • Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş ve Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. , TV+ hizmet koşullarında, kapsamında ve süresinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  2 Ay Youtube Premium Paketi Hediye Kampanyası
  1 Aralık 2022 tarihi itibariyle Yıllık TV+ Premium Paketi(8GB)'ini turkcell satış kanallarından satın alan abonelere 2 Aylık Youtube Premium Paketi hediye edilmektedir. 
  •Avantajdan yararlanabilmek için bir Google hesabı gereklidir.
  •Avantajdan  yalnızca şu anda YouTube  Music Premium veya YouTube  Premium abonesi olmayan, daha önce YouTube  Music Premium, YouTube  Premium veya Google Play Müzik abonesi olmamış olan veya daha önce bir YouTube  Music Premium, YouTube  Premium veya Google Play Müzik promosyonuna katılmamış olan hesaplar yararlanabilir.
  •Avantajdan  30 Haziran 2023  tarihine kadar yararlanılması gerekir.
  •Kayıt sırasında geçerli bir ödeme şekli belirtilmesi gereklidir ancak deneme süresi sona erene kadar ücret alınmayacaktır. Deneme süresinin sonunda, şu anda aylık ₺29,99 olan standart abonelik ücreti sizden otomatik olarak alınacaktır.
  •Deneme süresini, süre dolmadan istediğiniz zaman ücretsiz olarak sonlandırabilirsiniz. 
  • Turkcell kanallarından faturaya yansıtma yöntemiyle satın alınmış Yıllık üyeliklerin sonunda, üyelik standart aylık ücretten devam eder. Yıllık Premium TV+ Paketi üyeliği olan aboneler 12 ay kontrat bitiminden sonra üyeliğine aylık Premium TV+ Paketine TV+'a özel 1 GB internet paketi ile birlikte 17,99TL/ay devam eder, Yıllık Giriş TV+ Paketini üyeliği olan aboneler 12 ay kontrat bitiminden sonra üyeliğine aylık Giriş TV+ Paketine TV+'a özel 1 GB internet paketi ile birlikte 15,99TL/ay devam eder.

   Turkcell kanallarından faturaya yansıtma yöntemiyle satın alınmış Yıllık üyeliklerin sonunda, üyelik standart aylık ücretten devam eder. 30 Eylül 2021 tarihinden sonra, Yıllık Premium TV+ Paketi üyeliği kontratı biten aboneler kontrat bitiminden sonra üyeliğine aylık Premium TV+ Paketine 17,99TL/ay devam eder, Yıllık Giriş TV+ Paketi kontratı biten aboneler kontrat bitiminden sonra üyeliğine aylık Giriş TV+ Paketine 15,99TL/ay devam eder.

   Kredi kartı ile peşin ya da taksitli olarak satın alınmış yıllık abonelikler, 1 yıl tamamlandıktan sonra yine 1 yıllık abonelik şeklinde devam eder.

  • TV+, canlı TV kanalları, gişe rekortmeni filmleri, en sevilen dizileri, heyecanlı spor karşılaşmaları ve çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir TV platformudur. TV+, çoklu ekran erişimi, yayınları kaydetme, geri alma, kaydetme, çevrimdışı izleme ve gelişmiş kişiselleştirme özellikleri ile eşsiz bir TV deneyimi sunmaktadır.

  • Turkcell müşterileri ve diğer operatör hat kullanıcıları TV+ servisinden faydalanabilir.

  • TV+'ı kullanabilmek için öncelikle kullanmakta olduğunuz cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirmelisiniz.

   TV+ uygulamasını indirmek için tıklayınız!

   Önemli Not: IOS işletim sistemi için IOS 11.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar, Android işletim sistemi için Android 5.0 ve üstü işletim sistemine sahip cihazlar desteklenmektedir.

   Uygulamayı indirdikten sonra, Hızlı Giriş seçeneği ile uygulamaya sadece telefon numaranızı verip, telefonunuza gelen doğrulama kodunu ekrana girerek uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

  • Kullanıcılar, TV+ paketi dahilindeki Seç-İzle filmlerini ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ayrıca geçmişten günümüze ses getiren, vizyondan yeni çıkmış veya ödüllü yerli ve yabancı filmlerini Kirala-İzle ve Satın-Al İzle seçenekleri ile ek ücret ödeyerek satın alıp izleyebilirsiniz.

  • Turkcell İletişim Hizmetleri 532'yi arayabilir, müşteri temsilcimizden destek alabilir ya da TV+ uygulaması üzerinden Profil-->Ayarlar-->Diğer&Yardım-->Bize Ulaşın kısmından probleminizi iletebilirsiniz.

  • Paket detayları için "Servis detayları" bölümünde "Ana paket bilgileri" kısmına bulabilirsiniz. Ayrıca, paketlerin ücretleri ile ilgili detaylar için "Ücretlendirme" bölümünde bulabilirsiniz.

  • Bazı TV+ paketlerinde, paket ile birlikte TV+ servisi erişiminde kullanılabilecek TV+'a özel internet paketleri tanımlanır ve TV+ Servisi'ni kullanırken, kullanımlar bu paketten düşer. Paket bittikten sonra varsa wifi üzerinden ya da TV+'a özel avantajlı ek paketlerden satın alarak TV+ keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz. TV+’a özel ek internet paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız.

   Paket dahilinde TV+'a özel  internet paketleri, sadece abonelik yapılan hattın takılı olduğu cihaz üzerinden izlendiğinde geçerlidir. Servisin farklı cihazlarda kullanımında mobil internet üzerinden yapılan izlemeler ilgili operatörün mobil internet kullanım tarifesinden ücretlendirilir.
  • TV+'a özel internet paketiniz bittiğinde eğer başka internet paketiniz yoksa, TV+ kullanımlarınızda otomatik açılan aşım paketinden veya tarifesinden ücretlenir. Herhangi TV+ üzerinde bir hız kısıtı uygulanmaz. TV+ keyfi yaşamaya devam etmek için size özel avantajlı fiyatlarla TV+'a özel ek internet paketlerini alabilirsiniz. TV+’a özel ek internet paketleriyle ilgili detaylı bilgi için tıklayınız. 

  • Evet, ancak data tüketimleriniz TV+ internetinizden değil, varsa diğer internet paketinizden düşer, başka internet paketiniz yoksa, mobil internet tüketimleriniz ücretlendirilir.

  • Evet, TV+ paketleri aboneliğiniz kapsamında kullanabileceğiniz TV+ İnternet Paketi sadece aboneliğin yapıldığı telefondaki izlemeler için geçerlidir.

  • Premium TV+ Paketi kapsamında, hatta hem servis aboneliği hem de TV+ kullanımlarında geçerli 1 GB internet tanımlanır. 15,99 TL servis ücreti, 2 TL ise TV+'a özel internet ücretidir.

  • Hayır, TV+ paketi dahilindeki TV+'a özel internet Paketi tek başına iptal edilemez. Tüm TV+ Paketi (servis + internet) birlikte iptal edilmelidir.

  • TV+'a özel interneti paketi sadece TV+ kullanımları için geçerli olup sadece Turkcell aboneleri yararlanabilmektedir.

  • UYGULAMA KALAN yazıp 2200'a kısa mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca Turkcell.com.tr web sitesi üzerinden ya da Turkcell Uygulaması üzerinden internet paketinizde ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

  • TV+ uygulaması, yeni nesil AppleTV, IOS 11 ve üzeri tüm cihazlarda, Android 5.0 ve üzeri cihazlarda desteklenmektedir.
  • Kanallarla ilgili detaylı bilgi için https://tvplus.com.tr/canli-tv sayfasına bakabilirsiniz.

   *Kanalların internet hakları ilgili nedenlerden dolayı yayında bazı saatlerde kesintiler yapılabilir. Bu durumda yayın tamamen kapatılarak kanalda uyarı mesajı ile aboneler bilgilendirilir ya da yayın akışı dışında başka bir içerik yayınlanır.
  • TV kanallarında yer alan programları, yayın devam ederken geri alabilir, istediğiniz yerleri durdurabilir, yeniden izleyebilirsiniz.
  • Kirala İzle servisi ile geçmişten günümüze ses getiren, vizyondan yeni çıkmış veya ödüllü yerli ve yabancı filmleri ücret ödeyerek izlemenizi sağlayan servistir. Kiralanan içerik 30 gün içinde, ilk izleme anından itibaren 48 saat içinde dilenildiği kadar izlenebilir.

  • Dilediğiniz kadar film satın alabilirsiniz.


  • Satın alınan içerik üyelik boyunca dilenildiği kadar izlenebilir.

  • Evet izlemeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

   Kiraladığınız filmi 1 ay boyunca istediğiniz zaman izlemeye başlayabilir, filmi izlemeye başladıktan sonra da 48 saat içinde yeniden izleyebilirsiniz. Filmi durdurup, uygulama üzerinden kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

  • Evet, TV+ paketi olan Turkcell aboneleri, hattını başka bir operatöre taşıdığında mevcut paketleri TV+ abonelikleri iptal olur. 

  • TV+'ı kullanmak için öncelikle kullanmakta olduğunuz cihaza uygun uygulama sürümünü ilgili Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirmelisiniz. TV+ uygulamasını indirmek için tıklayınız!

  • Evet izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızın video çıkış özelliği (HDMI, DVI, VGA, S-Video, Composite, vb.) varsa ve gerekli kablolara sahipseniz bilgisayarınızı televizyona bağlayarak hem TV yayınını ve film içeriklerini televizyonunuzdan izleyebilirsiniz. Görüntü kalitesinde kayıp olmaması için kullandığınız kabloların yüksek çözünürlüğü desteklemesi gerekmektedir. HDMI, VGA ve DVI kabloları ile izlediğiniz zaman görüntü kalitesinde herhangi bir düşüş yaşamazsınız. Bilgisayar özelliklerinize bağlı olarak ses çıkışını bu kablolar ile televizyona aktaramayabilirsiniz. Bunun için ses çıkışınızı ilgili kablolar aracılığı ile televizyonunuza veya ses sisteminize bağlamanız gerekmektedir. Bağlantıları yaptıktan sonra bilgisayarınızda gerekli ayarları yapmayı unutmayınız.

  • Bu filmleri internet üzerinden belirtilen kullanım koşulları çerçevesinde izleyebilir ancak bilgisayarınıza indiremezsiniz.

  • Hayır, TV+'ı eş zamanlı olarak yalnızca bir bilgisayardan kullanabilirsiniz. Farklı cihazlar (cep telefonu, tablet, web) ile TV+'ı aynı anda kullanabilirsiniz.

  • Mevcut ücretli TV+ paket üyeliğinizi iptal etmek için "Detay Bilgi" sayfasından "Nasıl İptal Ederim?" bölümünden öğrenebilirsiniz.
  • - Turkcell faturanıza yansıtılarak veya Mobil Ödeme ile satın alınmış TV+ paketleriniz iptal olacak, kontratlı ve taahhütlü TV+ paketlerinizin erken dönem iptali cayma bedeli son faturanıza eklenecektir.
    
   - Kredi kartı, banka kartı veya uygulama mağazaları (App Store, Google Play Store vb.) üzerinden satın alınmış TV+ paketlerinde ise bir değişiklik olmayacaktır, bu paketler kullanıcı tarafından iptal edilene kadar yenilenmeye devam edecektir.
    
   - Kredi kartı veya banka kartı ile satın alınmış TV+ paketlerinde yapılan ödeme tipi değişikliği sonrası TV+ abonelikleri iptal olmayacaktır.

  • TV+ Servisi Kıbrıs dışındaki ülkelerde kullanılmamaktadır.

  • TV+ paketinizdeki içeriklere en fazla 5 cihaz üzerinden erişebilirsiniz. 5 cihaz limiti üyeliğinize bağlı tüm profiller için ortaktır. Bu limite ulaştığınızda yeni bir cihaz kullanmak isterseniz, mobil cihazınızdaki TV+ uygulamasında "Bana Özel / Sağ Üstteki Profil İkonu/ Sağ üstteki Ayarlar ikonu / Aktif Cihazlar" menüsünden artık kullanmak istemediğiniz cihazı silmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından yeni cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. TV+ kutusu bu kısıtlamaya dahil değildir. / Uygulama üzerinden cihaz silme işlemi hakkı 30 günde bir cihaz silme ile sınırlıdır.

  • TV+ Bana Özel, izleme davranışlarınıza göre sizin için seçtiğimiz içeriklerin bulunduğu bölümdür.

  • TV kanallarındaki yayınları dilediğiniz zaman durdurabilir, 24 saate kadar geri alabilirsiniz. Bu 24 saat dilimi içerisinde kaçırdığınız programları izleyebilir, programlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

  • TV+ ile sevdiğiniz programları kaydedebilir, daha sonra dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıtlarınız 30 gün sonra otomatik olarak silinmektedir. Kayıtlarınızı cep telefonu, tablet, bilgisayar ve TV+ kutusundan dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. 

  • TV+ ile sevdiğiniz dizilerin bölümlerini tek tek kaydetmekle vakit kaybetmezsiniz, Sezon kaydet özelliği ile dizilerin tüm bölümlerinin kaydedilmesi emrini verebilirsiniz.

   Seçtiğiniz içeriği, ister cep telefonunuzdan, ister tabletinizden, isterseniz de bilgisayarınızdan kaydedebilirsiniz.

  • Kayıt için tahsis edilen alan, üye olduğunuz pakete göre değişkenlik gösterebilir. Paketinize göre 10 ile 100 saat arası değişen süreli kayıt alanına sahip olabilirsiniz. 

  • Turkcell Bireysel Kullanıcısı iseniz;

   TV+web sitesi www.tvplus.com.tr üzerinden paket satın alabilir, film kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.
   Apple cihazınızdan Uygulama İçi Satın Alımlar ile Paket satın alabilir, film kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.
   Android cihazınızdan Uygulama İçi Satın Alımlar ile film kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.
   Diğer Operatör Kullanıcısı iseniz;
   TV+ web sitesi www.tvplus.com.tr üzerinden ya da Apple/Android cihazınızdan Uygulama İçi Satın Alımlar ile Paket satın alabilir, film kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz.

  • Hayır, düşmemektedir. Kaydı başlattıktan sonra, isterseniz uygulamayı kapatabilirsiniz, kayıt işlemi devam eder ve bu sırada internet paketinizden düşmez. Ancak kayıt ettiğiniz programı mobil internet üzerinden izlerken, önce TV+ İnternet paketiniz kullanılır, sonrasında diğer paketleriniz kullanılır.

  • · TV+ servisi, sizlere Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş (“Turkcell Superonline”) tarafından sunulmaktadır.
   · Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. (“Turkcell”) aboneleri TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Abonelik detaylarını www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizde Sıkca Sorular Sorular sayfamızdan inceleyebilirsiniz.Servis bedeli Turkcell tarafından “Tahsilatına Aracılık” modeli ile tahsil edilecek olup Turkcell faturası içinde “Diğer Servisler” başlığı altında sunulacaktır
   · Turkcell abonesi olmayan kullanıcılarımız ise TV+ uygulaması üzerinde sunulan abonelik formunu doldurmak suretiyle yeni bir Turkcell Superonline aboneliği başlatarak TV+ hizmetinden yararlanabilirler. Bu koşullarda başlatılan aboneliklerin servis bedeli doğrudan Turkcell Superonline tarafından faturandırılarak tahsil edilecektir.
   · www.turkcelltvplus.com.tr web sitemiz ya da TV+ uygulamalarımız üzerinden servisimizi kullanan siz müşterilerimizin bilgi güvenliği bizler için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlanmıştır.
   · www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve TV+ uygulamaları üzerinden ya da SMS ile abonelik başlatan Turkcell abonelerinin, Turkcell Superonline aboneliği başlatılması ve servis sunumu için zorunlu olan isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell ve Turkcell Superonline arasında servis aboneliği süresiyle sınırlı olacak şekilde karşılıklı olarak paylaşılmaktadır. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için yasal zorunluluk gereği paylaşılan kişisel bilgiler Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır. Bilgi paylaşım onayı abonelerden, TV+ servis abonelik başlangıcında alınmakta olup Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından saklanmaktadır.
   · www.turkcelltvplus.com.tr web sitesi ve TV+ uygulamaları üzerinden abonelik başlatan Turkcell abonesi haricindeki müşterilerimizin abonelik sırasında paylaştıkları isim soyisim, TCKN, adres ve GSM numarasını içeren kişisel bilgileri Turkcell Superonline tarafından özenle saklanır ve hiçbir koşulla paylaşılmaz.
   · Herhangi bir abonelik başlatmaksızın www.turkcelltvplus.com.tr web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgilerinizi paylaşmanız gerekmez. Kişisel bilgileriniz sadece abonelik başlatmak istediğinizde ve sizin bilginiz kapsamında talep edilmektedir. Abonelik başlatılması, servis sunumu ve fatura basımı için Sizin bilgi ve onayınız ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan ve/veya Turkcell ve Turkcell Superonline arasında paylaşılan kişisel bilgileriniz Turkcell ve Turkcell Superonline tarafından korunmaktadır.
   · Web sitemiz ve/veya uygulamalarımıza girişte kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
   · Web sitemizde Turkcell Superonline tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.

  • Eğer TV+ abonesi iseniz, yeni nesil AppleTV üzerinden TV+ uygulamamızı ücretsiz olarak indirerek, izlemeye başlayabilirsiniz. Uygulamaya Turkcell numaranız ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?