Sepet 0

Robot Süpürgeler

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (3548 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Aylık Taksit Tutarı
Satıcılar
Aşılabilir Engel
Hepa Filtre
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
Su Haznesi Kapasitesi
Toz Haznesi Kapasitesi

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Akıllı Robot Süpürgeler ve Robot Süpürge Fiyatları

Evlerde en çok kullanılan elektronik aletlerden biri olan süpürge robot teknolojisi ile buluşarak hayat kolaylaştıran çözümler sunuyor. Ev işlerine ayırdığınız süreyi kısaltan bu akıllı cihaz ile temizlik bir eziyet olmaktan çıkıyor. Cihazınızdan kolayca yönetebileceğiniz robot süpürgeniz ile zeminleri yalnızca süpürmekle yetinmeyip silerek de temizleyebilirsiniz. Satın alarak kendinizi ödüllendireceğiniz robot süpürgeyi farklı marka ve özellik seçeneklerini kullanarak belirleyebilirsiniz.

Robot süpürge satışı yapan markalar aşağıdaki gibidir:

Soultech robot süpürge, Roborock robot süpürge, Anker robot süpürge, Proscenic robot süpürge, Reeder robot süpürge, iRobot robot süpürge, Xiaomi robot süpürge, Fakir robot süpürge, 360 robot süpürge, Liectroux robot süpürge, Roidmi robot süpürge, Dreame robot süpürge, Momax robot süpürge, Lydsto robot süpürge, Bilicra robot süpürge, Fantom robot süpürge, Samsung robot süpürge, Robx robot süpürge, Imilab robot süpürge, Ttech robot süpürge, Viomi robot süpürge, Wiami robot süpürge

En İyi Robot Süpürge Modelleri Turkcell Pasaj'da

Farklı teknik özelliklere sahip robot süpürge modelleri Turkcell Pasaj’da bir araya geliyor. Geniş ürün yelpazesi avantajından faydalanabilir ve iddialı özelliklere sahip en iyi robot süpürge çeşitlerini inceleyebilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın filtreleme özelliğini kullanarak çeşitli özellikleri seçebilir, robot süpürge karşılaştırma avantajı ile beklentilerinize en uygun robot süpürgeyi belirleyebilirsiniz. Belirlediğiniz robot süpürgeye de güvenli alışveriş yolu ile, kolayca sahip olabilirsiniz.

Robot Süpürge Fiyatları

Robot süpürge fiyatları emiş gücü, batarya ve hazne kapasitesi, gürültü düzeyi gibi teknik özelliklere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Akıllı telefon ile kontrol, otomatik kir boşaltma, ıslak kuru özelliği gibi ekstra detaylar da robot süpürge fiyat skalasını genişletiyor. Bu bağlamda fiyat/performans açısından sizi memnun edecek robot süpürge çeşitlerini Turkcell Pasaj kampanyaları ile inceleyebilirsiniz. Faturanıza ek ödeme avantajı gibi diğer kolaylıklardan da yararlanarak alışverişinizi oldukça hesaplı hale getirebilirsiniz.

Robot Süpürge Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Robot süpürge seçiminde temel olarak emiş gücü, batarya kapasitesi, filtre özellikleri ve fırça kalitesine dikkat etmek gerekiyor. Emiş gücü düşük olan robot süpürge ile etkili bir temizlik gerçekleştirmek mümkün olmuyor. Batarya kapasitesi ise temizlik işlemini mümkün olan en uzun süre boyunca gerçekleştirmeye yarıyor. Filtrelerde yaşanabilecek problemler robot süpürgede tıkanma ve etrafa kirli hava yayma gibi durumlara yol açacağından dolayı filtrelerin durumları önem arz ediyor. Temizleme işlemini bizzat gerçekleştiren fırçaların dayanıklı ve yeterli sıklıkta olması ise temizlik performansını oldukça artırıyor.

Robot Süpürge Önerileri 2022

Robot süpürge seçimi yaparken kararsız kaldığınız durumda Turkcell Pasaj’da bulunan robot süpürge yorumları ile değerlendirme yapabilirsiniz. Kullanıcıların ürün sayfalarında yapmış olduğu yorumlarda robot süpürge tavsiye avantajına rastlayabilirsiniz. Böylece bizzat edinilmiş olan tecrübeler sayesinde detaylı fikir sahibi olabilir, tercihinizi ne yönde yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz.

Robot Süpürge Özellikleri Nasıl Olmalı?

Robot süpürgelerde özellikle haritalama özelliği kullanışlı bir özellik olarak öne çıkıyor. Bu özellik sayesinde evinizdeki alanları süpürgenize tanıtarak etkin ve keyifli bir temizlik elde etmeniz mümkün oluyor. Akıllı robot süpürge özelliklerinden biri de zor yerleri algılayabilmesi olarak biliniyor. Son teknolojiye sahip robot süpürgeler sensörleri sayesinde engelleri belirleyerek o noktalarda daha güçlü bir emiş tekniği uygulayabiliyor. Özel tırmanış tekerleklerine sahip modeller ise daha geniş bir alanda temizlik gerçekleştirebiliyor. Bu tür özellikleri irdeleyerek satın aldığınız robot süpürge modelinden memnun kalmanız mümkün oluyor. Dilerseniz şarjlı süpürgeler arasından seçiminizi yapabilir, yaşam alanlarınızda etkili bir hijyen sağlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Robot Süpürge Boyutları Nedir?

Farklı marka ve model robot süpürge çeşitleri için değişkenlik göstermekle birlikte robot süpürgeler ortalama 35 cm çap ve 9 cm yüksekliğe sahiptir.

Robot Süpürge Bakımı Nasıl Yapılır?

Robot süpürgenin toz haznesinin periyodik olarak boşaltılması gerekir. Fırça, teker ve dış yüzeylerinin tozlarından arındırılması da önemlidir. Nemli bezle ve süpürgeye ait temizleme aparatlarıyla yapılan temizlik bakım için yeterlidir.

Robot Süpürge Batarya Ömrü Kaç Yıldır?

Kullanım süresine göre değişir fakat batarya genel olarak 2 yıllık bir ömre sahiptir.

Robot Süpürge Arıza Yaptı Ne Yapmalıyım?

Öncelikle süpürgenizin şarjını kontrol etmeli, tüm parçalarının takılı olduğundan emin olmalısınız. Tekerlerinde veya herhangi bir yerinde yabancı madde olup olmadığına bakabilirsiniz. Reset işlemini de denedikten sonra hala arıza gösteriyorsa teknik servisten destek almalısınız.

Robot Süpürge Cep Telefon İnternetiyle Çalışır mı?

Cep telefonunuzdaki internet paylaşım seçeneğini aktif hale getirdiğiniz takdirde robot süpürgenizi cep telefonu internetiniz ile de kullanabilirsiniz.

Robot Süpürgeye Cihaz Ekleme Nasıl Yapılır?

Robot süpürgenin markasına bağlı olarak farklı telefon uygulamaları vardır. Örneğin; Xiaomi robot süpürge Mop Pro modeli için Mi Home uygulamasını telefonunuza indirerek kolayca kurulum yapabilirsiniz.

Robot Süpürge Çizikleri Nasıl Giderilir?

Robot süpürgede oluşan çizikler nemli bezle ovalanarak silinebilir. Fakat kimyasal kullanımı süpürgeye zarar verebileceği için tercih edilmemelidir. Süpürgenin ciddi orandaki deformasyonlardan korunmasında fayda vardır.

Robot Süpürgem Her Yere Çarpıyor

Robot süpürgelerde engelleri algılama işlevi için sensör bulunur. Bu sensör tozlandığında ya da zarar gördüğünde süpürge yüzeylere çarpmaya başlar. Sensörün olduğu kısmı bezle temizleyebilir, sorun devam ederse teknik servise başvurabilirsiniz.

Robot Süpürge Eşik Rampası Nedir?

Robot süpürgeler yaklaşık 2 cm gibi bir yükseklikteki eşiklerden geçecek şekilde tasarlanır. Daha yüksek mesafelerden ise bir rampa desteği ile geçebilir.

Robot Süpürge Emiş Gücü Ne Kadardır?

Her robot süpürgenin emiş gücü farklılık gösterir. Genel olarak 1000 Pa üzerindeki emiş gücü için yeterli denebilir. Emiş gücü ayarı bulunan ve belirli yüzeylerde emiş gücünü otomatik olarak artıran robot süpürgeler de mevcuttur.

Robot Süpürge Gece Kendi Kendine Çalışıyor

Bu durumda robot süpürgenizde temizlik için zaman ayarlaması olup olmadığına bakabilirsiniz. Süpürgenizi tamamen kapattığınızdan da emin olmalısınız.

Robot Süpürge Garanti Süresi Ne Kadar?

Genellikle 2 yıl garanti süresine sahiptir.

Robot Süpürge Haritalama Nasıl Yapılır?

Robot süpürgede ilk kullanımda haritalama komutu ile evin oda ve kenarları algılanır. Haritalama uygulamadan kolayca kontrol edilebilir. Bu işlem sırasında robot süpürgeye müdahale edilmemesi gerekir.

Robot Süpürge Halı Algılama Özelliği Nedir?

Bazı robot süpürgelerde halı algılama özelliği bulur ve halı yüzeyinde emiş gücü artırılarak daha etkili çekim yapılır.

Robot Süpürge Islak Kuru Özelliği Nasıl Kullanılır?

Robot süpürgelerin bazılarında ıslak zeminde de çalışabilme özelliği vardır. Bu tür süpürgelerde kuru yüzeylerde temizliğin yanı sıra ıslak zeminlerdeki mop özelliğini de kullanabilirsiniz.

Robot Süpürge Işığı Yanıp Sönüyor Ne Yapmalıyım?

Robot süpürgenin herhangi bir tarafında takılma veya yabancı madde olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Yani hareketine veya çalışmasına engel bir durum olup olmadığını sorgulamanız gerekir. Sorun hiçbir şekilde çözülmüyorsa teknik servise başvurmalısınız.

Robot Süpürge Otomatik Boşaltma Var mı?

Çok yaygın bir özellik olmamakla birlikte bazı model robot süpürgelerde mevcuttur.

Robot Süpürge Oda Bölme Nasıl Yapılır?

Haritalama özelliğinde odaları belirleyerek ayrım yapabilirsiniz. Buna göre sadece belirli odaları seçerek temizlik işlemini özelleştirebilirsiniz.

Robot Süpürge Şarj Olmuyor Ne Yapmalıyım?

Öncelikle güç kaynağını kontrol etmeli, daha sonra şarj yuvasındaki bağlantıların düzgün olduğundan emin olmalısınız. Şarj yuvasına tam olarak oturmayan robot süpürge şarj olmaz.

Robot Süpürge Şarjı Ne Kadar Gider?

Ortalama 3 saat kadar çalışabilir. Bu süre zamanla azalacaktır.

Robot Süpürge Wi-Fi Bağlanmıyor Ne Yapmalıyım?

Robot süpürgeler genellikle 2.4 GHz bağlantı ile çalışabilir. Bunun yanı sıra ağınızın gücünden de emin olmalısınız.

Robot Süpürge Wi-Fi Işığı Yanıp Sönüyor Ne Yapmalıyım?

Bağlantı problemi olduğunda bu sorun ile karşılaşırsınız. Robot süpürgenizin Wi-Fi bağlantısını kontrol etmelisiniz.

Daha Fazla