Sepet 0

Tartılar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Vücut Analiz Baskülleri / Tartıları ve Fiyatları

Kilo almak, kilo vermek ya da sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyen kişiler, ihtiyaçlarına uygun tartı modellerini edinmek ister. Hassas göstergeleri sayesinde kilo durumundaki artma ve azalmayı kolay bir şekilde tespit etmeye yardımcı olan tartılar, hemen her evde kendisine yer bulmayı başarır. Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte tartı modelleri de farklı özellikler ile geliştirilmiş ve güncel nitelikler ile donatılmıştır. Özellikle son dönemlerde oldukça popüler hale gelen akıllı tartılar sayesinde vücudunuza dair birçok detayı öğrenebilir ve sağlığınızı evinizin konforunda kontrol altına alabilirsiniz. Bunun yanı sıra standart basküller de kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilen seçenekler arasında yer alır. Dijital göstergeli basküller ise özelliklerine göre farklılık gösterir. Dilerseniz vücudunuzdaki su ve yağ dengesini ölçümleyen modeller arasından seçim yapabilir, dilerseniz de yalnızca kilo ölçümü yapan tartı modellerini tercih edebilirsiniz. Siz de farklı özelliklere sahip ve çeşitli ihtiyaçları karşılayan tartı modellerini Turkcell Pasaj üzerinden inceleyebilir, baskül tartı fiyatları konusunda bilgi sahibi olabilir ve diğer sağlıklı yaşam ürünleri konusunda da araştırma yapabilirsiniz.

Tartı / Baskül Çeşitleri Nelerdir?

Tartı modelleri, günümüzde birbirinden farklı ihtiyaçları karşılamak için özel olarak üretilmiştir. Sağlıklı yaşama adım atmaya karar verdiğiniz ve kendinize “tartı satın al” dediğiniz noktada Turkcell Pasaj üzerinden birçok farklı çeşitte ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Tartıların hangi modellerde ve hangi ihtiyaçlara uygun olarak üretildiği konusunda bilgi sahibi olmak satın alacağınız tartıyı seçmenizi de kolaylaştırır.


  • Standart baskül modelleri günümüzde hala sıkça kullanılır. Bu tartı modelleri dijital bir göstergeye sahiptir ve yalnızca kilo ölçümü yapar. Bu tartılar sayesinde kilonuzu kontrol altında tutabilirsiniz. Ancak söz konusu modeller sağlığınıza dair başka bir veri sunmaz.
  • Dijital tartı modelleri arasında vücudun yağ ve su analizini yapan seçenekler de yer alır. Vücut analiz baskülü olarak adlandırılan bu modeller sayesinde hem kilo ölçümünü kolayca yapabilir hem de vücudunuzun yağ ve su oranını öğrenerek beslenmenizi buna göre ayarlayabilirsiniz. Dijital tartı fiyatları da akıllı tartılara oranla daha uygun seçeneklere sahiptir.
  • Yeni nesil teknolojiler ile donatılan akıllı tartılar ile son dönemlerde sıkça tercih edilen tartı seçenekleri arasında yer alır. Bu modeller kilo, yağ ve su ölçümünden çok daha fazlasını sunarak sağlığınızı her an kontrol altında tutmanızı ve aynı zamanda vücudunuz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Akıllı Tartılar ile Sağlıklı Yaşama Adım Atın

Sağlıklı yaşama önem veren ve vücudu ile ilgili daha detaylı bilgiye sahip olmayı arzu eden kişiler akıllı tartılara yönelmeyi tercih eder. Akıllı tartılar, farklı markalar aracılığı ile sunulsa da temelde benzer özelliklere sahiptir. Akıllı tartı modellerinin en önemli özelliği, vücut kompozisyonunu algılayarak kullanıcıya detaylı veriler sunmasıdır. Bu sayede kilo kontrolünün yanı sıra vücudunuzda neler olup bittiği konusunda da fikir sahibi olarak hem beslenme düzeninizi hem de yaşam stilinizi buna göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Vücudun kas ve yağ kütlesini hassas bir şekilde ölçümleyebilmesi akıllı tartıların en önemli özellikleri arasında yer alır. Bu sayede verdiğiniz ya da aldığınız kilonun analizini yapmanız çok daha kolay bir hale gelir. Akıllı tartılar aynı zamanda vücudun protein oranını da belirlemek konusunda size yardımcı olur. Böylece beslenmenizi hangi yönde şekillendirmeniz gerektiği konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Turkcell Pasaj üzerinde hem ürünleri detaylıca inceleyebilir hem de tartı aleti fiyatları konusunda fikir sahibi olarak bütçenize en uygun ürünü bulabilirsiniz.


Bazal metabolizma ölçümlemesi de akıllı tartıların öne çıkan özellikleri arasında yer alır. Bu da vücut kompozisyonu metriğini eksiksiz şekilde belirlemek konusunda önemli bir rol oynar. Akıllı tartılar, akıllı telefonlar üzerinden kolaylıkla kontrol edilebilir. Satın aldığınız markanın ilgili uygulamasını indirerek tüm vücut verilerinizi telefon ekranına pratik bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bu uygulamalar üzerinde ayrıca vücut analizine göre kişisel olarak özelleştirilmiş planlara da ulaşarak sağlıklı yaşamı hayatınızın her alanına entegre edebilirsiniz. Akıllı tartı modelleri aynı zamanda şık ve sade tasarımları ile beğeni toplamayı başarır. Cam yüzeyleri, beyaz ya da siyah renk seçenekleri akıllı tartıların tasarımlarını dikkat çekici hale getirir. Bu sayede sade tasarıma sahip akıllı tartı modelleri, hemen her banyo dekorasyonu ile kolayca uyum sağlayabilir ve mekana şık bir görünüm kazandırmak konusunda da yardımcı olur. Elektrikli ev aletleri ve akıllı tartıları inceleyerek ihtiyacınız olan ürünü hızlı bir şekilde Turkcell Pasaj’da bulabilir, arzu ettiğiniz sağlıklı yaşama hemen adım atabilirsiniz.

Tartı / Baskül Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kilo almak ya da kilo vermek isteyen kişilerin ilk edindiği eşyaların başında tartılar gelir. Akıllı ve manuel tartı modelleri, hem sağlıklı yaşamı kolaylaştırır hem de düzenli bir şekilde kilo kontrolü yapmaya yardımcı olur. Tartı seçerken dikkat edeceğiniz bazı detaylar ise ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru ürünü bulmanız için destekleyicidir. Peki, tartı seçerken hangi noktalar konusunda dikkatli olmak gerekir?

  • Bir tartı satın almadan önce ürünün hangi ölçümleri yaptığı konusunda bilgi sahibi olmanız gerekir. Dijital basküller daha hassas bir kilo ölçümü yapar. Aynı zamanda vücuda dair su, kas ve yağ analizi gibi veriler de sunar. Hem avantajlı bir fiyata sahip hem de temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir tartı modeli arzu ediyorsanız elektronik tartı modellerini tercih edebilirsiniz. Analog tartı seçenekleri ise yalnızca kilo ölçümü yapan modellerdir. Eğer ihtiyaç duyduğunuz tek veri kilo ölçümü ise tercihinizi analog baskül tartı modellerinden yana da kullanabilirsiniz. Akıllı tartı çeşitleri ise genel bir vücut analizi yaparak size kişiselleştirilmiş bir program sunar. Akıllı tartılar genel olarak ağırlık, BMI hesaplaması, vücut yağ yüzdesi, kas ve kemik kütlesi, vücudun su oranı gibi verileri hesaplar. Bu sayede de vücudunuz ile ilgili birçok detaya sahip olmanızı sağlar. Eğer detaylı bir analiz arzu ediyorsanız akıllı tartılar arasından seçim yapabilirsiniz.
  • Satın alacağınız tartının yüzeyinin kaymaz yapıda olup olmadığı konusunda da dikkatli olmanız gerekir. Verileri en iyi şekilde alabilmek için çıplak ayak ile basılan tartıların yüzeyinin kaymaz yapıda olması çok daha güvenli bir kullanım imkanı sunar ve tartıya basma sırasında yaşanabilecek olası kayma sorunlarının önüne geçmeye de yardımcı olur.
  • İhtiyaçlarınızı karşılayacak tartı modelini belirledikten sonra ürünün uzun süreli kullanıma dayanıklı olup olmadığına da dikkat etmek gerekir. Düşme ve darbelere karşı dayanıklı bir baskül satın almak hem tartının hassas ayarlarını korumaya hem de tartıyı uzun bir süre boyunca kullanmaya yardımcı olur.
  • Tartı satın almadan önce tasarımsal olarak da zevklerinize uygun olup olmadığına dikkat etmeniz, tartıyı severek kullanmanız ve baskülün banyonuzun dekorasyonu içerisinde hoş bir görünüm sunması için önemlidir. Şık ve modern bir tasarıma sahip olan tartı modelleri, hemen herkes tarafından sevilerek kullanılır. Cam yüzeye sahip tartı modelleri banyolarda oldukça hoş bir görünüm sunar. Bunun yanı sıra bambu bir yüzeye sahip tartı modellerini de tercih edebilir ve banyo içerisinde stil sahibi bir görünüme ulaşabilirsiniz.
  • Baskül fiyatları da ürün seçimi yaparken birçok kullanıcının göz önünde bulundurduğu detaylar arasında yer alır. Manuel ev tartı fiyatları, diğer ürünlere oranla çok daha uygun fiyatlara sahiptir. Akıllı tartı fiyatları ise sunduğu üstün özelliklere oranla daha yüksek fiyatlandırmalara sahip olabilir. Ancak kendinize “tartı al” dediğinizde Turkcell Pasaj ayrıcalıklarıyla dilediğiniz ürüne avantajlı fiyat seçenekleriyle ulaşabilirsiniz.

Turkcell Pasaj üzerinden ihtiyaçlarınızı arzu ettiğiniz şekilde karşılayacak ve vücudunuz ile ilgili istediğiniz verileri size eksiksiz bir şekilde sunacak tartı fiyatları ve modellerini detaylı bir şekilde inceleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ev ve yaşam ürünlerini de inceleyerek evinizin tüm ihtiyaçlarını pratik bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Daha Fazla