Sepet 0

Media Player (Medya Oynatıcı)

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Yüksek Performans, Sınırsız İçerik: Media Player Modelleri ile Dijital Dünyayı Kontrol Edin

Medya oynatıcılar, günümüzün dijital çağında eğlence deneyiminin yeniden tanımlanmasını sağlar. Yüksek performansları ve geniş özellik yelpazeleriyle taşınabilir medya oynatıcılar, sınırsız içeriğe erişim imkânı sunar. İster film ya da dizi isterseniz de müzik gibi gününüzü keyiflendirecek bir seçenek arayışında olun bu ürünler, ihtiyacınızı karşılamak konusunda oldukça başarılılardır. Akıllı özellikleri, kolay kullanım imkanları ve geniş bağlantı seçenekleri sayesinde dijital medya oynatıcılar, sanal dünyayı kontrol etmenin en pratik yollarından birini sunar. Evinizde sınırsız eğlenceyi keşfetmek isterseniz yeni nesil medya oynatıcıların özelliklerini inceleyerek siz de hemen sipariş verebilirsiniz.

Gelişmiş Teknolojileri ile Sinema Deneyimini Media Playerlar ile Yaşayın

Android, HD ve USB medya oynatıcılar gibi gelişmiş teknolojilere sahip cihazlar, sinema deneyimini evinizde yaşamanızı sağlar. Bu yüksek performanslı medya oynatıcılar; akıllı özellikleri, yüksek çözünürlüklü görüntüleri ve geniş depolama kapasiteleriyle favori filmlerinizi ve dizilerinizi izleme imkânı sunar. Kolay bağlantı seçenekleri ve kullanıcı dostu olarak nitelendirilen arayüzleriyle sinema salonu keyfini evlerinizde yaşayabilir, içerikleri sorunsuz şekilde ekranlarınıza aktarabilirsiniz.

4K UHD ve HDR Desteği: Keskin ve Canlı Görüntülerle Sinematik Kalitede İzleme Keyfi

Televizyon medya oynatıcıları, 4K UHD ve HDR desteğiyle sinematik kalitede izleme deneyimi sunar. Bu gelişmiş Android Smart TV media player cihazları; keskin detaylar, zengin renkler ve kontrastla dolu canlı görüntülerle tüm filmleri sinema salonunda izlediğinizi hissettirir.

4K UHD çözünürlüğü, olağanüstü netlik ve ayrıntı sunarken HDR teknolojisi, daha geniş renk gamı ve derin siyah seviyeleriyle gerçekçi bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bu yüksek performanslı IPTV medya oynatıcıları sayesinde en sevdiğiniz içeriklere kolaylıkla erişebilir ve yüksek kalite sayesinde geçirdiğiniz zamanın daha kaliteli olmasını sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Ses Çözümleri: Dolby Atmos ve DTS:X ile Sinematik Ses Deneyimi

Android TV Media Player gibi cihazlar, Dolby Atmos ve DTS:X gibi gelişmiş ses teknolojileriyle sinema deneyimini evinize taşır. Bu yüksek kaliteli ses çözümleri, üç boyutlu efektleri ve hassas yerleştirmeler sayesinde izlediğiniz içeriğin çok daha gerçekçi bir hâl almasını sağlar. Haricî ses sistemlerini aratmayan Media Player Box, ortam seslerinin size aktarır. Böylelikle izlediğiniz video, film veya dizin bulunduğu yerde yaşıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Akıllı televizyonlarda bulunan özellikleri her cihaza adapte etmeye yarayan Android TV dönüştürücülerle de bu imkânlardan dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

Çoklu Ortam Bağlantısı Sunan Media Player ile İstediğiniz Yerde Film Keyfini Yaşayın

Akıllı TV box gibi medya oynatıcılar, size istediğiniz her yerde film keyfini yaşama özgürlüğü sunar. Bu çok yönlü cihazlar, internet bağlantısı aracılığıyla çevrim içi platformlara erişim sağlarken HDMI veya USB bağlantıları sayesinde harici depolama cihazlarına ya da televizyonlar​a bağlanmanıza yardımcı olur. Bu sayede dilediğiniz tüm içerikleri ekranlarınıza taşıyarak rahat bir ortamda film keyfi yapabilirsiniz. Akıllı TV dönüştürücü gibi medya oynatıcılar sayesinde dizi ve film keyfini sınırsızlaştırarak kendinizi özgür hissedebilirsiniz.

HDMI ve USB Bağlantıları: Televizyonunuzu Medya Merkezine Dönüştürün

Smart TV Box ya da diğer adıyla akıllı TV kutusu gibi cihazlar, HDMI ve USB bağlantıları sayesinde televizyonunuzu bir medya merkezine dönüştürmenizde size yardımcı olur. HDMI bağlantısı sayesinde yüksek çözünürlüklü görüntüleri sorunsuz şekilde ekranlara aktarabilir, televizyonunuzun özelliklerini genişletebilirsiniz.

USB bağlantısıyla da benzer şekilde Smart TV dönüştürücüleri rahatlıkla kullanabilir ve müzik, dizi gibi medyaları rahatlıkla oynatabilirsiniz. Bu kullanışlı cihazlar sayesinde eğlence deneyiminizi zenginleştirerek daha fazla seçeneği dilediğiniz gibi görüntüleme imkânına sahip olabilirsiniz.

Kablosuz Bağlantı Seçenekleri: Wi-Fi ve Bluetooth ile Kolaylıkla İçerik Akışı Yapın

Android TV Box cihazlarında bulunan kablosuz bağlantı seçeneği sayesinde içerik akışını çok daha kolay gerçekleştirebilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı sayesinde internete kablosuz şekilde bağlanmanıza olanak sağlayan Android Box’lar, Netflix ve YouTube gibi platformlardan içerikleri izlemenize yardımcı olur. Üstelik Spotify gibi müzik platformlarına da bağlanarak Android Stick olarak da anılan bu cihazlar sayesinde evlerinizi konser alanına çevirme şansı yakalayabilirsiniz. Tercih edeceğiniz medya oynatıcılarının işlevselliğini göz önünde bulundurarak seçim yaptığınızda içerik akışını kablosuz olarak yönetmeniz son derece kolaydır.

Media Player Oynatıcı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Medya oynatıcı seçerken dikkat edilmesi gereken birçok nokta olsa da ilk olarak ihtiyacınız doğrultusunda bir seçim yapmanızın önemli olduğunu unutmamalısınız. Bunun haricinde yapacağınız tercihler, teknik gereksinimler doğrultusunda çok daha kolay bir biçimde şekillenecektir. İlk defa medya oynatıcılardan bir seçim yapacaksanız aşağıdaki durumlara ekstra özen göstermeniz gerekebilir.

  • Çözünürlük desteği: Yüksek çözünürlüklü içerikleri kaldırabilen bir medya oynatıcı tercih etmelisiniz.
  • Bağlantı seçenekleri: HDMI, USB, Wi-Fi ya da Bluetooth gibi bağlantı seçenekleri olan alternatife yönelmelisiniz.
  • Depolama kapasitesi: Dilerseniz içeriklerinizi saklamak için yeterli alanı bulunan modelleri tercih etmelisiniz.
  • Kullanıcı arayüzü: Kullanımı kolay bir ürün seçimi yapmak, cihazınızdan aldığınız keyfi artıracağı gibi adapte olma sürenizi de kısalmasına yardımcı olur.

Medya oynatıcılar arasından seçim yaparken sıralanan bu faktörlere dikkat etmek, ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru seçimi yapmanızı sağlar. Bu noktada doğru medya oynatıcı seçiminin keyifli bir deneyim yaşamanın anahtarı olduğunu unutmamanız gerekir.

Birbirinden Farklı Özellikleri ile Medya Oynatıcılar Turkcell Pasaj’da!

Geniş seçenekler arasından ihtiyacınıza en uygun olan alternatifi Turkcell Pasaj’da kolaylıkla bulabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi sayesinde tüm cihazları Turkcell Pasaj’da bulabilir ve dilerseniz dönüştürücüler arasında kıy​aslama dahi yapabilirsiniz. Kaliteli ve teknik donanımları sağlam ürünlerin hangileri olduğunu görmek için Turkcell Pasaj’da bulunan listelere göz atmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Media Player Nasıl Kurulur?

Medya oynatıcıyı kurmak için şu adımları izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz: Cihazı kurmak için öncelikle televizyonunuza HDMI ya da AV kablosu aracılığıyla bağlantıyı gerçekleştirmelisiniz. Daha sonra güç kaynağını takarak medya oynatıcıyı çalıştırmanız gerekir. Ardından gerekli ayarları tamamlamak için ekranda gördüğünüz talimatları yerine getirmelisiniz. Wi-Fi bağlantısı için ağ bilgilerinizi girerek uygulamalardan dilediğinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Medya Oynatıcılar Nasıl Güncellenir?

Medya oynatıcısının ayarlar bölümünde “yazılım güncelleme” gibi bir başlık bulmanız gerekir. Güncelleme butonunu seçerek cihazın ilerlemesini kontrol etmeniz yeterlidir. Daha sonra güncelleme olması hâlinde indirme ve kurulum işlemlerini takip etmelisiniz. Tüm işlemlerin bitmesinin ardından cihazı kapatıp yeniden çalıştırdığınızda yazılım güncellemesini tamamlamış olursunuz.

Medya Oynatıcımı Neden Turkcell Pasaj’dan Almalıyım?

Medya oynatıcı tercihi yaparken Turkcell Pasaj’dan alışveriş yaptığınızda ödeme kolaylıkları sayesinde son derece rahat edersiniz. Çok sayıda taksit olanaklarının bulunmasıyla Turkcell Pasaj, bütçenize destek olur. Ayrıca avantajlı fırsatlardan yararlanmak ve doğru ürünü bulmak için de Turkcell Pasaj yanınızdadır.

Daha Fazla