Turkcell Rahat Paketler

Bana Uygun Teklifler
Paket Grupları
Sırala
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Turkcell Rahat Kampanyası ve Paketleri

Rahat paket ile birlikte Turkcell avantajlar dünyasına adım atabilirsiniz. Faturasız gibi istediğiniz zaman paket alabilir, kullandıktan sonra ödeyebilirsiniz. Kullanıcılar Turkcell rahat tarifesinden taahhüt ve cayma bedeli ödemeden yararlanabiliyor.

Turkcell Rahat Paketler

Turkcell Rahat Tarifesi'nden yeni hat alımı yapan, numara taşıma gerçekleştiren ve faturasızdan faturalı hatta geçiş yapan müşteriler faydalanabilir. Yurtiçi tarifenizdeki interneti, her yöne dakika ve SMS'lerin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde ek ücret karşılığında kullanabilirsiniz.

Paket aşımı ve faturanızda sürpriz olmadan rahat yeni müşteri paketlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Rahat Fırsat 5GB Paketi kapsamında her yöne 500 Dakika, 5 GB internet ve ek olarak Dergilik fırsatını kaçırmayın, dilediğiniz zaman paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell rahat kampanyasında İnterneti ve dakikası bol Rahat Fırsat 10GB Paketi ile her yöne 1000 Dakika, 4.5 G hızında 10 GB internet sizleri bekliyor. Üstelik paket satın alan kullanıcılara özel paketine ek 3 GB internet ve Dergilik hediye! Turkcell Rahat Paket avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Rahat Paket Fırsatları

Turkcell Rahat Paketler ile birçok avantajdan yararlanabilirsiniz. Yeni hat alan ya da numara taşıma yapan kullanıcılara özel Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası ile mevcut paketinize ek olarak doya doya kullanabileceğiniz 3 GB internet hediye fırsatını kaçırmayın.

Turkcell Rahat Ek Paketler

Turkcell Rahat Ek Paketler ile dilediğiniz zaman ek internet, konuşma ya da SMS paketi satın alabilirsiniz. İnternetiniz yetmediğinde 3 hafta boyunca doya doya kullanabileceğiniz 10 GB internet paketini ya da 5 GB internet paketini tercih edebilirsiniz.

Bir ay boyunca geçerli Rahat Alo Dünya Paketi ile yurt dışındaki yakınlarınızı ve sevdiklerinizi arayabilirsiniz. Herhangi bir ayrım olmaksızın dilerseniz cep, dilerseniz de sabit operatörlerde kullanabilirsiniz. Rahat fırsat paketlerini Turkcell Uygulaması üzerinden ya da Turkcell.com.tr'den satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Kapat
Yardım ister misiniz?