Sepet 0

Cilt Bakım Teknolojileri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Cilt Bakım Teknolojileri

Cilt bakımı konusunda size büyük avantaj sağlayan ve cildinize her türlü işlemi uygulayabilmenizi kolaylaştıran cilt bakım ürünleri Turkcell Pasaj’da sizleri bekliyor. Onlarca farklı markanın geliştirdiği cilt bakım teknolojileri arasında birbirinden iddialı yüz bakım cihazları, cildinizdeki yaşlanma belirtilerini gideren yüz masaj cihazları ve makyaj malzemesi parçalarından kolayca kurtulmanızı sağlayan temizleme cihazları öne çıkıyor. Cildiniz için en iyi bakım performansına kolayca ulaşmanızı sağlayan ürünler cildinizi rahatlatmanızı, daha genç, sağlıklı, bakımlı ve dinç bir cilt görünümüne kavuşmanızı, kişisel bakım işlemlerinizi kısa sürede tamamlamanızı mümkün hâle getiriyor. Siz de ideal bir cilt bakımının sırrını arıyorsanız Turkcell Pasaj’ın size sunduğu cilt bakım teknolojileri ürünlerini tercih edebilir ve güzelliğinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

Masajlı Cilt Bakım Aletleri

En çok tercih edilen cilt bakım ürünleri arasında masajlı modeller ön plana çıkıyor. Ağırlıklı olarak yüz bölgesinde kullanılan masajlı cilt bakım cihazı modelleri, eşsiz fonksiyonlarıyla kendinizi her an uzman bir estetisyenin ellerindeymiş gibi hissetmenizi sağlıyor. Göz altlarınıza, yanaklarınıza, alnınıza ve boyun bölgesine masaj yapmak için kullanabileceğiniz masajlı cilt bakım aletleri, ideal performansları sayesinde kanınızın akış hızını dengeliyor ve böylece hücrelerinizin uyarılmasına yardımcı oluyor.

Daha hızlı bir kan dolaşımı sağlayarak cildinizin yeni hücre üretmesini de sağlayabilen masajlı cilt bakım aletleri, bu sayede daha canlı, genç ve parlak bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. Masajlı ürünler aynı zamanda kırışıklık, kaz ayağı, sertleşme gibi cilt sorunlarının giderilmesinde de kullanılabiliyor. Teninizi yumuşak dokunuşlarla uyaran ve canlandıran masajlı aletler, yaşlanma belirtilerinin oluştuğu bölgelere gerginlik kazandırıyor ve böylece kırışıklıkların açılmasına yardımcı oluyor. Nemlendirici özellikli cilt bakım ürünleri ve aletleriyle birlikte kullanılması durumunda kuruluk, cilt çatlağı gibi problemlere karşı da etkili olan masajlı aletler, cildinizi ideal yumuşaklık seviyesine getirerek kendinizi her zamankinden daha iyi hissetmenizi sağlıyor.

Buhar Özellikli Cilt Bakım Cihazları

Cilt bakım işlemlerinde amaçlanan en önemli detaylar arasında cildin nem oranını dengelemek ve doğal görünümünü korumak da yer alıyor. Bu amaçları yerine getirmek için tasarlanan cihazlar arasında ise buhar özellikli cilt bakım aletleri öne çıkıyor. Foreo ve InFace gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen buharlı cilt bakım cihazları düzenli kullanılması durumunda cildinizi yumuşatıyor ve nemlendiriyor. Bu sayede yaşlılık, yorgunluk, yetersiz beslenme, stres, hava kirliliği gibi faktörlerin cildinizde oluşturduğu problemlerin büyük bir bölümünü giderebilen buharlı cihazlar, dış görünüşünüze de iddialı bir katkı sağlıyor.

İstediğiniz her an kolayca buhar maskesi uygulayabilmenize yardımcı olan cihazlar, farklı kademe ayarlarıyla da öne çıkıyor ve tüm cilt tipleri için tercih edilebiliyor. Sıcaklık ve yoğunluk seviyesi ayarlanabilen buhar makineleri, düşük seviyede çalışırken hassas ciltli kullanıcıları yanık ve kızarıklık gibi sorunlardan koruyor. Normal ciltli kullanıcılar, orta seviyeyi tercih ederken sert ve kuru ciltli kullanıcılar ise yüksek kademeli işlemlerden benzersiz fayda sağlıyor. Yüzünüze terapi uygulayan buhar makineleri aynı zamanda gözeneklerinizdeki tıkanıklıkları da gideriyor. Bu sayede cildinizin daha rahat bir şekilde nefes alıp verebilmesini sağlayan ürünler, deri dokularınızın doğal bir şekilde yenilenmesini ve gençleşmesini de mümkün hâle getiriyor.

Temizleme Özellikli Cilt Bakım Cihazı Modelleri

Cilt bakımı için özel olarak tasarlanan makinelerin bir bölümü cildinizi farklı unsurlardan temizlemenize yardımcı oluyor. En çok kullanılan cihazlar arasında ise makyaj temizleme makineleri ön plana çıkıyor. Makyaj malzemeleri, yüzünüzü temizleyici jellerle yıkasanız bile tamamen temizlenmeyebiliyor. Özellikle gözenekleri tıkayan mikro boyutlu partiküller zamanla akne ve sivilce gibi çeşitli cilt problemlerine yol açabiliyor. Bu sorunlardan korunmanızı sağlayan makyaj temizleme cihazları, yüzünüzün tüm noktalarına eşit seviyede işlem uyguluyor ve gözle göremeyeceğiniz kadar küçük makyaj parçalarının bile rahatça temizlenmesini sağlıyor. Bu sayede cildinizi rahatlatan, dinlendiren ve arındıran makyaj temizleme cihazları, yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasını da geciktiriyor.

En sevilen temizlik cihazları arasında siyah nokta temizleme aletleri de bulunuyor. Cildinizdeki siyah noktaları zahmetsiz, acısız ve hızlı bir şekilde giderebilen ürünler, nokta atışı işlem uygulayabilme özellikleri sayesinde tek elle bile rahatça kontrol edilebiliyor. Bu sayede kişisel bakım işlemlerinizi kendi başınıza rahatça tamamlayabilmenizi sağlayan ürünler, sizi siyah noktalardan etkili bir şekilde kurtararak cildinizin daha sağlıklı bir görünüm elde etmesine olanak tanıyor. Siz de birbirinden kaliteli cilt bakım ürünleri ve son derece cazip cilt bakım cihazı fiyatları ile tanışmak istiyorsanız Turkcell Pasaj’daki seçeneklere hemen göz atabilirsiniz.

Daha Fazla