Sepet 0

Spor & Outdoor Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Ev-Yaşam (4093 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Spor & Outdoor Ürünleri

Outdoor ürünü modelleri, sporla ilgilenen ve outdoor etkinliklere katılmaktan keyif alan tüm kullanıcılar için özel olarak üretilir. En kullanışlı ev yaşam ürünleri arasında yer alan spor ve outdoor ürünleri; doğa keşiflerinde, kamp etkinliklerinde, outdoor spor performanslarında size kusursuz bir destek sunar ve doğal ortamların yaşatabileceği zorluklarla mücadele etmenize yardımcı olur. Stanley, Casio, Garmin ve Ugreen gibi markalar tarafından üretilen outdoor ürünü çeşitleri arasında termoslar, saatler, akıllı bileklikler ve kulaklık seçenekleri ön plana çıkar. Doğada vakit geçirirken temel ihtiyaçlarınızı rahatça karşılayabilmenizi ve güvende kalabilmenizi sağlayan outdoor malzemeleri, yeni serüvenlere güvenle atılabilmenizi de kolaylaştırır. Doğa ve macera tutkunları için özel olarak üretilen birbirinden kaliteli outdoor ürünleri ise Turkcell Pasaj’da sizi bekler. Siz de doğayla baş başa kalmak, sınırları zorlamak ve kişisel rekorlarınızı kolayca kırmak isterseniz, Turkcell Pasaj’ın size sunduğu outdoor malzeme modelleri ile hemen tanışabilir ve unutulmaz bir maceraya kolayca adım atabilirsiniz.

Outdoor Termos Modelleri

Doğa keşfiyle ve açık hava sporlarıyla ilgilenen herkesin sıvı tüketimine dikkat etmesi gerekir. Bu sebeple de kaliteli ve dayanıklı termos modelleri, açık hava maceralarına atılan herkesin temel ihtiyaçları arasında kabul edilir. En önemli outdoor malzeme çeşitleri arasında yer alan termos modelleri, geniş hacimleri sayesinde yanınıza dilediğiniz kadar içecek alabilmenize imkân tanırken güçlü tasarımlarıyla da darbelere ve düşmelere meydan okur. Dünyanın en başarılı termos markaları arasında kabul edilen Stanley tarafından tasarlanan modeller, paslanmaz çelikten tasarlanan iç yüzeyleri sayesinde içeceklerinizin hijyenini maksimum noktada tutar ve bu sayede sağlığınızı korumanızı kolaylaştırır. Outdoor malzeme tavsiye edenlerin de favorileri arasında yer alan Stanley termos modelleri, içeceklerinizin sıcaklığını da 12 saate kadar muhafaza eder. Sıcak içecekleri sıcak, soğuk içecekleri ise soğuk bir şekilde bekletebilen termos seçenekleri, bu sayede kampta, av etkinliklerinde, tırmanışlarda, trekking ve snow hiking gibi yürüyüş sporlarında istediğiniz an istediğiniz sıcaklıkta içecek tüketebilmenize imkân tanır.


Outdoor ürünü tavsiye eden kullanıcıların büyük bölümü, satın alınacak termos modelinin bardaklı bir tasarıma sahip olmasını da önerir. Kapak kısmı aynı zamanda bardak olan termos seçenekleri, bu sayede içeceğinizi konforlu ve pratik bir şekilde tüketebilmenize yardımcı olur. Bardak formunda tasarlanan termos kapakları, hijyen açısından da son derece yararlıdır. Bardaklı modelleri tercih ederek içeceğinizi tüketme işlemini zamana yayabilir, her kullanım sonrası bardağınızı yıkayarak kişisel hijyeninizi muhafaza edebilir ve böylece doğa ortamında karşılaşacağınız sağlık tehditlerinden kolayca korunabilirsiniz. Bardaklı termos kullanarak içeceğinizi kendi bardağına sahip etkinlik arkadaşlarınızla da paylaşabilirsiniz. Outdoor termos modellerinin hacimleri de tercihte bulunurken dikkat etmeniz gereken bir diğer noktadır. Stanley termos seçeneklerinin hacimleri, 1 ila 1,9 litre arasında değişir. Eğer kısa süreli etkinliklere gidiyorsanız, düşük hacimli modelleri seçebilir ve böylece yükünüzü azaltabilirsiniz. Uzun soluklu aktivitelere katılmanız durumunda ise geniş hacimli modellere yönelerek yanınıza maksimum miktarda içecek alma avantajından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz Stanley termos modelinizi hemen şimdi Turkcell Pasaj’dan sipariş verebilir ve size özel outdoor malzeme indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Birbirinden kaliteli termos seçeneklerini en cazip outdoor malzeme fiyatları ile satın alabilir ve bütçenizi koruyabilirsiniz.

Kol Saati ve Kol Bandı Çeşitleri

Outdoor sporlarında maksimum fayda sağlayan minimum sayıda ürün taşımanız, performansınız ve güvenliğiniz açısından büyük önem taşır. Bu sebeple de outdoor etkinliklere katılırken çok fonksiyonlu kol saatlerini tercih edebilir ve tek bir ürünle çok sayıda fonksiyona kolayca ulaşabilirsiniz. En cazip outdoor ürünü fiyatları ile en kaliteli kol saatlerine ulaşmak için ise Casio modellerine göz atabilirsiniz. Casio tarafından tasarlanan sporcu saatleri, dileyen kullanıcılar için analog, dileyen kullanıcılar için dijital formda üretilir ve zengin özellikleriyle spor performansınızı kolayca denetleyebilmenize yardımcı olur. Analog tarzdaki kol saatleri, iç aydınlatma sistemleri sayesinde her türlü ortamda saati öğrenebilmenizi sağlarken pusula detaylarıyla da doğadayken yönünüzü bulmanızı kolaylaştırır. İç haznelerinde yer alan takvim bölümleri sayesinde günleri ayırt etmenize de yardımcı olan analog outdoor saatleri, bu sayede günler süren etkinliklerde zaman kontrolü yapabilmenizi sağlar. Dijital formdaki saatler ise pedometre, termometre, basınç ölçer gibi uygulamaları sayesinde bulunduğunuz ortamın koşullarını ve spor performansınızı kolayca gözlemleyebilmenize imkân tanır.


Outdoor ürünü satın al” tavsiyesini duyan kullanıcıların en çok karşılaştığı önerilerden biri de akıllı saatler ve kol bantlarıdır. Casio ve Garmin gibi markalar tarafından üretilen akıllı saatler, cep telefonunuzla bağlantı kurarak telefonunuza gelen bildirimleri ekran üzerinden görüntüleyebilmenizi sağlar ve bu sayede dünyayla iletişiminizi zorlu ortamlarda bile sürdürebilmenizi mümkün hâle getirir. Akıllı saat seçenekleri, aynı zamanda kan basıncı, kandaki oksijen miktarı, kalp ritmi gibi sağlık değerlerinizi de ölçer ve spor performansınızı analiz eder. Bu sayede etkinliğin sizin için verimli geçip geçmediğini denetlemenizi kolaylaştıran ürünler, sağlığınızda olası bir risk oluşması durumunda sizi anında haberdar ederek erkenden tedbir alabilmenize yardımcı olur. Sporcular için tasarlanan kol bantları ise cep telefonunu bileğinde taşımak isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Yürüyüş, koşu, tırmanış gibi etkinliklerde ya da sırt ve omuz çantası kullanılan aktivitelerde kullanıcılara büyük avantaj sağlayan kol bantları, telefonunuzu pratik bir şekilde taşıyabilmenizi ve istediğiniz her an telefon ekranını görüntüleyebilmenizi mümkün kılar. Saat ve bileklik modelleri, birbirinden cazip outdoor malzeme fiyat seçenekleriyle satışa sunulur ve bu sayede isteyen herkes tarafından kolayca satın alınabilir. Siz de “outdoor malzeme satın al” önerilerini hayata geçirmek istiyorsanız, Turkcel Pasaj’ın size sunduğu saat ve bilekliklere göz atabilir, outdoor ürünü indirim seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Outdoor Ürünü Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Outdoor ürünleri, zengin seçenekler hâlinde üretilir ve pek çok farklı etkinliğe uyum sağlar. Bu sebeple de outdoor ürünü satın alacak kullanıcıların kendileri için en ideal modeli tercih etmesinde yarar bulunur. Ürün seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında, outdoor ürünü fiyat yelpazesi bulunur. Outdoor malzeme fiyatı seçenekleri, ürünlerin fonksiyonlarına göre belirlenir. Bu sebeple de outdoor ürünü fiyatı, avantajlı ve kullanışlı ürün satın alırken dikkat edebileceğiniz bir kriterdir. Bütçenize uygun modelleri tespit ettikten sonra ürünlerin size hangi avantajları sunacağını inceleyerek tercihte bulunabilir ve bu sayede outdoor etkinliklerinizde maksimum performansa rahatça ulaşabilirsiniz. Daha çok özelliğe sahip ürünleri satın alarak doğa ortamında karşılaşabileceğiniz pek çok zorluğa karşı tedbir alabilir, outdoor spor performansınızı artırabilirsiniz.


Ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da mümkün olduğunca az üründen en yüksek faydayı sağlamaktır. Bu sayede birden fazla işleve sahip olan modelleri tercih ederek yanınızda daha az eşya taşıma avantajından yararlanabilir ve taşıdığınız yüklerin spor performansınızı olumsuz yönde etkilemesinin önüne geçebilirsiniz. Dünyanın en başarılı markaları tarafından tasarlanan birbirinden kaliteli ve kullanışlı ürünleri ise Turkcell Pasaj’da bulabilirsiniz. Turkcell Pasaj koleksiyonlarında yer alan termos, outdoor saat, bileklik, kulaklık gibi seçenekleri tercih ederek outdoor aktivitenizi benzersiz bir deneyim hâline getirebilir, size özel indirim ve kampanyalardan yararlanarak en kaliteli ürünlere en cazip fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla