Sepet 0

Fotoğraf & Kameralar

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Hobi-Oyun (3508 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Fotoğraf Makinesi & Kamera Fiyatları ve Modelleri

Fotoğraf makineleri ve kameralar, amatör ve profesyonel seviyede fotoğrafçılıkla ve video çekimiyle ilgilenen herkesin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor. Özel anlarınızı, mutlu günlerinizi, spor etkinliklerinizi, şahit olduğunuz manzaraları ve kişisel videolarınızı kusursuz bir şekilde çekebilmenize imkân tanıyan kamera ve fotoğraf makinesi modelleri, anı koleksiyonlarınızı zenginleştiriyor. Sjcam, DJI, Nikon, Sony, Canon gibi dünya çapında markalar tarafından tasarlanan birbirinden kaliteli kameralar, fotoğraf makineleri ve aksesuar çeşitleri ise şimdi Turkcell Pasaj’da sizi bekliyor. Siz de benzersiz kareler çekmek, fotoğraf ve video çalışmalarınızla ses getirmek isterseniz size özel olarak bir araya getirilen ürünler arasından dilediğinizi seçebilir, tarifeye ek ödeme avantajıyla benzersiz bir dünyanın kapılarını aralayabilirsiniz.

DSLR Fotoğraf Makinesi ve Kamera Modelleri

Turkcell Pasaj’da bulunan ürünler arasında DSLR fotoğraf makinesi ve kamera seçenekleri ön plana çıkıyor. “Dijital tek mercek yansımalı” anlamına gelen DSLR teknolojisi, film kalitesinde dijital kareler yakalayabilmenize yardımcı oluyor. Nikon ve Sony gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilen DSLR fotoğraf makineleri, hem fotoğraf hem de video kaydedebiliyor ve böylece dilediğiniz her türlü görüntüye rahatça ulaşabilmenizi sağlıyor. Ayarlanabilir ve değiştirilebilir lensleri sayesinde hem makro hem de mikro ölçekte çekim yapabilmenize olanak tanıyan DSLR fotoğraf makineleri, hafıza kartına kayıt yapması sayesinde yakaladığınız kareleri her türlü bilgisayar, cep telefonu ve tablet modeline rahatça aktarabiliyor.

Full HD kalitesinde video çekebilen ve profesyonel görüntüler elde etmenizi sağlayan DSLR fotoğraf makineleri, internet platformlarına içerik hazırlarken belgesel, televizyon programı, kısa film ya da kişisel video çekerken kullanabileceğiniz en yüksek performanslı cihazlar arasında bulunuyor. Otomatik çekim modları sayesinde dilediğiniz ayarı kolayca gerçekleştirebilen cihazlar manuel olarak da ayarlanabiliyor. Bu sayede fotoğraf ve videolarda kendi tarzınızı rahatça oluşturabilmenize imkân tanıyan profesyonel kamera seçenekleri, dayanıklı yapısı ve uzun kullanım ömrüyle de öne çıkıyor.

Yüksek Performanslı Mini Kamera Alternatifleri

Mini kamera seçenekleri kişisel etkinliklerini ve özel günlerini kolayca kayıt altına almak isteyen kullanıcıların favori ürünleri arasında yer alıyor. En çok tercih edilen cihazlar arasında ise Wi-Fi kamera, web kamera ve aksiyon kamerası seçenekleri ön plana çıkıyor. Wi-Fi kamera modelleri, internet bağlantısı sayesinde yakaladıkları görüntüleri doğrudan bilgisayara ya da cep telefonuna gönderiyor ve böylece dilediğiniz ayarı kolayca yapabilmenize imkân tanıyor. Web kamera seçenekleri ise bilgisayarınız üzerinden görüntülü konuşma gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Sjcam, DJI, GoPro gibi markaların imzasını taşıyan aksiyon kamerası çeşitleri spor performansınızı ya da kişisel etkinliklerinizi yüksek çözünürlüklü videolar hâlinde kaydedebilmenizi sağlıyor. Dilerseniz bisiklet, kaykay, motosiklet ve otomobil gibi taşıtlara sabitleyerek dilerseniz de elinizde taşıyarak kullanabileceğiniz aksiyon kameraları, geniş açılı lensleri sayesinde son derece geniş bir alanı tek seferde kaydedebilmenize yardımcı oluyor. Sevilen mini kamera alternatifleri arasında Fujifilm ve LG tarafından üretilen anında baskı özelliğine sahip cihazlar da yer alıyor. Fujifilm Instax Mini serisinde yer alan cihazlar, fotoğraflarınızı analog olarak çekiyor ve anında basıyor. LG Pocket Photo serisindeki modeller ise dijital kayıt yapıyor ve çektiğiniz fotoğrafları basmadan önce düzenleyebilmenize olanak tanıyor. Fotoğraflara etiket ve metin ekleyebilmenizi sağlayan LG Pocket Photo, sevdiklerinizle geçirdiğiniz zamanın kalitesini artırıyor.

Fotoğraf Makinesi ve Kamera Aksesuarları

Fotoğraf ve video çekiminde kullanılan aksesuarlar da kullanıcıların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. En çok tercih edilen ürünler arasında görüntü sabitleyiciler ön plana çıkıyor. Küçük boyutları sayesinde her yerde rahatlıkla kullanabileceğiniz görüntü sabitleyiciler, fotoğraf makinelerinin yanı sıra cep telefonlarıyla da uyum sağlıyor. Alt panellerinde bulunan tuşlar aracılığıyla fotoğraf ve video çekimini kontrol edebilmenize olanak tanıyan sabitleyici ürünler, çekim esnasında titreme ve bulanıklık oluşmasının önüne geçiyor. Fotoğraf yazıcıları da benzersiz bir deneyim yaşamak isteyen kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. Dijital ortamda çekilmiş ya da analog olarak çekildikten sonra dijital ortama aktarılmış her türlü fotoğrafı saniyeler içinde basabilen yazıcı modelleri, bu sayede çekimlerinizi somutlaştırabilmenize ve sevdiklerinizle paylaşabilmenize yardımcı oluyor. Canon ve HP gibi markalar tarafından tasarlanan portatif yazıcılar dilediğiniz her yere kolayca taşınabilmesiyle de dikkat çekiyor. Eğer siz de kusursuz bir fotoğraf ve video deneyimi yaşamak isterseniz Turkcell Pasaj’da yer alan ürünlere göz atabilir, dilediğiniz modeli tarifeye ek ödeme avantajıyla kolayca satın alabilirsiniz.

Daha Fazla