Dijital Güvenlik Servisi

Mobil internette daha güvende olun. Üstelik her ay, günlük 1GB internet hediye!

9,99 TL / AY
Hemen Al
Turkcell Dijital Güvenlik Servisi

Dijital Güvenlik Servisi Nedir?

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, dolandırıcılık amaçlı sahte sitelere ve zararlı içeriğe sahip internet sitelere erişilmeye çalışıldığında ara bir ekran çıkararak uyarır. Ayrıca, e-posta, sosyal medya hesapları, uygulama, web sitelerine ilişkin şifrelerin ele geçirilmesi durumunda otomatik uyarı sağlar. Üstelik her ay, günlük geçerli 1GB internet de hediyesi de hattınıza otomatik tanımlanır. Zararlı sitelerde koruma özelliği otomatik başlar, şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Turkcell hattınız üzerinden mobil internette dolaşırken servis sizi tüm cihazlarda korur.

E-posta ve sosyal medya hesabınızdaki şifre sızıntılarını öğrenmek ve yeni şifre ele geçirme girişimlerinde uyarı almak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-posta adresinizi tanımlamanız gerekir.

Dijital güvenlik servisi bilgilendirme formu için tıklayınız.

GUVENLIK yazıp 2200’a mesaj göndererek servise üye olabilirsiniz. Zararlı içerikli sitelerde uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden yararlanmak için ise https://dgs.turkcell.com.tr/  adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. Ayrıca Turkcell Uygulaması uygulaması üzerinden, Turkcell Mağazalarından ya da Turkcell Çağrı merkezinden servise abone olabilirsiniz.

Dijital Güvenlik servisi güvenli olmayan, oltalama ve dolandırıcılık gibi zararlı içeriğe sahip internet sitelerine girmeye çalıştığınızda sizi ara bir sayfa çıkararak sizi uyarır. Ayrıca, e-postanıza ve e-posta adresiniz ile giriş yaptığınız sosyal medya hesaplarınıza, uygulama ve web sitelerine saldırı olduğunda e-posta ve SMS ile size otomatik uyarı sağlar. Böylece şifrenizi değiştirmek için fırsatınız olabilir.

Zararlı içerikli sayfalar için uyarı özelliği otomatik başlar. Şifre sızıntı hizmetinden  yararlanmak için https://dgs.turkcell.com.tr/ adresinden e-postanızı tanımlamanız gerekmektedir. 3 adet e-posta adresi tanımlayabilirsiniz. E-posta adresinizi tanımladığınızda geçmişe ait şifre ele geçirilme durumu varsa bilgisi verilir ve yeni bir ele geçirilme durumu tespit edildiğinde dijital güvenlik servisi sizi bilgilendirecektir.

Her an değişen koşullar ve platformlar sebebiyle Dijital Güvenlik Servisinin %100 koruyamayacağını sakın unutmayın. Servisi ayda 9,99 TL ödeyerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Dijital Güvenlik servisi aboneliği başladıktan sonra günlük geçerli 1GB hattınıza tanımlanır ve her ay yenileme döneminde günlük geçerli 1GB hediyeniz yenilenecektir.

Turkcell Uygulaması uygulaması üzerinden veya 2200’a IPTAL GUVENLIK yazarak mesaj gönderebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızdan veya çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

SMS
 • GUVENLIK yaz 2200’a gönder
  • Faturalı ve Hazır Kart'lı bireysel ve kurumsal aboneler için, Dijital Güvenlik Servisi vergiler dahil ayda 9,99 TL'dir. Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. Vergiler hakkında detaylı bilgi için tıklayınız
  • 2200’a GUVENLIK yazarak aboneliğinizi başlatabilirsiniz ve bu SMS için kısa mesaj ücreti ödemezsiniz. 
  • Üstelik siz iptal etmediğiniz sürece aboneliğiniz otomatik yenilenir ve sizi korumaya devam ederiz.

  Kapat
  Yardım ister misiniz?