Sepet 0

Ağız Bakım Ürünleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Kişisel Hijyen için Ağız Bakım Ürünleri Nelerdir?

İnci gibi dişlerle gülümsemek istiyorsanız ihtiyacınız olan ağız bakım ürünleri uygun fiyatlar ve avantajlı setler ile Turkcell Pasaj’da! Diş fırçalamayı çocuklar ve yetişkinler için eğlenceli hale getiren ve harcadığınız eforu azaltan modeller ile ağız sağlığınızı koruyun.


Şarjlı diş fırçası modelleri, yuvarlak başlık tasarımları ile dişlerinize ayrı ayrı özen göstermenizi sağlar. Ürünlerin başlık boyutları, fırça yapısı ve özellikleri birbirinden farklıdır. Özelleştirilebilir başlık seçenekleri ile ağız bakımında önem sıralamasına uygun olarak hijyen uygulamanızı kişisel hale getirebilirsiniz.


Beyazlatma, temizlik, diş, dil ve diş eti bakım ürünleri performansı gösteren spesifik başlıkları sahip olduğunuz gövde için kullanabilirsiniz. Modele göre birden fazla üründen oluşan avantajlı şarj edilebilir diş fırçası setleri de vardır. Birkaç farklı özelliğe sahip fırça başlığı ile ağız sağlığında ihtiyaç duyduğunuz performansa tek ürünle ulaşabilirsiniz.

Dakikada ortalama 5.000 ile 30.000 arasında darbe ile diş temizliğine boyut atlatan ürünler, kısa sürede beyaz bir gülümsemenin kapısını aralar. Yumuşak ve sert alanları fark ederek darbelerin sıklığını ve gücünü ayarlayan akıllı modeller sayesinde diş ve etler için ayrı performans alabilirsiniz. Diş eti koruma teknolojisi ve basınç sensörü sayesinde ağız temizliğinde teknolojinin gücünden faydalanın.


Akıllı modeller cep telefonu uygulaması üzerinden size farklı kullanım seçenekleri sunar. Darbe gücü ve sıklığı değişen modlar, pozisyon algılayan hafızalı fırçalama stili ve zamanlayıcı gibi aplikasyon özellikleri ile diş fırçalama işlemini bir terapiye dönüştürün. Bluetooth ile akıllı cihazlara senkronize olan modeller geniş kapsama alanı ile size özgür dolaşım imkanı sunar.


Ürünlerin batarya kapasitesi ve tek şarj ile kullanılabileceği süre değişkendir. Tek şarj ile 5 günden 14 güne kadar düzenli olarak kullanıma imkan tanıyan geniş ürün gamından dilediğinize karar verebilirsiniz. Şarj standı, ayaklı ve duvara monte edilen farklı tasarımlara sahip olabilir. Modele göre şarj giriş yeri 2’ye kadar çıkan seyahat boy tasarımlar aynı anda cep telefonu bataryası için de kullanılabilir.


Taşıma çantası, saklama standı ve seyahat yardımcısı ürünler gibi farklı içeriklere sahip modeller işlevsel tasarımları ile beklentinizin üstüne çıkar. Şık gövde tasarımı, kaliteli malzeme seçimi ve fonksiyonel özellikleri ile şarjlı diş fırçası setlerine ağız bakım ürünü indirim fırsatlarıyla sahip olursunuz.

Ağız Bakımı Nasıl Yapılır?

Ağız bakımı ürünleri denildiği zaman akla ilk gelenlerden biri, diş fırçalamaktır. Çocukluktan itibaren dişinizi her gün en az iki defa ve 2 dakika boyunca fırçalamak gerektiğini öğrenmişsinizdir. Tüm gün tükettiğiniz besinler ve içecekler dişlerinizin sararmasının yanı sıra temizlenmediğinde bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olur. Diş taşı ve plak oluşumunu engellemek, bembeyaz bir gülümseme ile gönül rahatlığı ile sosyal ortamlarda bulunmak için ağız bakım ürünlerini doğru kullanmanız gerekir. Başarılı ürün seçimi ve ideal kullanım yöntemi bir araya geldiğinde düzenli diş fırçalamak etkisini daha çok gösterir. Peki, ağız bakımı için şarjlı diş fırçası nasıl kullanılır?


Şarj edilebilir diş fırçası modelleri kolay kullanım yöntemi ile manuel modellerden ayrılır. Kullanmadan önce gücünü sağlayan enerji kaynağının dolu olduğunu belirlemelisiniz. Şarjı yeterince varsa kıllardan oluşan başlığın üzerine günlük kullandığınız diş fırçasını ya da diş temizleme tozunu sürebilirsiniz.


Ağız içine 45 derece oluşturacak şekilde tutarak çalıştırma butonuna basabilirsiniz. Küçük başlıklardan oluşan bu modeller tek diş genişliğine yakın olduğundan tüm ağız içindeki yerleşime göre sıra ile hareket etmeniz gerekir. Her diş için başlığı bir süre aynı yerde tutarak temizlik yapabilirsiniz. Birkaç saniyelik duraklama ve hareket süresi ile dişin ön, üst ve arka yüzeyinde fırça başlığı dolaştırılır. Fırçalamanın ardından bol su ile ağzınızı çalkalayıp ardından başlığı temizleyerek saklayabilirsiniz.


Şarj edilebilir diş fırçası temizliği yaparken cihazı akan musluğun altına tutabilir, parmaklarınızla hafifçe masaj yaparak aralara giren macun kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Bu tip ürünlerde belirli periyotlarda başlık değişimi yapmanız önemlidir. Standart diş fırçalarında olduğu gibi bir süre sonra performans düşüklüğü ve hijyen kaybı meydana gelebilir. Bu süre genellikle 3 ay olmakla beraber sert fırçalama kaynaklı erken hasar oluşursa daha önce de fırça başlığını değiştirebilirsiniz. Kaliteli diş bakım ürünleri sahibi olmak için Turkcell Pasaj’ın şarjlı modellerini oturduğunuz yerden sipariş verin ve kapınıza kadar gelsin.

Çocuklar için Ağız ve Diş Bakım Ürünleri

Hassas ağız yapısına sahip çocuğunuza küçük yaştan itibaren diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak önemlidir. Küçük çocuklarda diş fırçalama hareketi manuel modellerde sıkıcı bir aktivite olurken şarjlı ürünlerde eğlenceli bir hal alır. Çocuğun yorulmadan dişini fırçalaması için özel olarak geliştirilen tasarımlar hassas başlığı ile hatalı harekete karşı önlem alır.


Çocuk şarjlı diş fırçası modelleri eğlenceli tasarımı ile ilk bakışta dikkat çekecek şekilde üretilir. En sevdikleri çizgi karakterleri baskı halinde ürün üzerinde bulabilirsiniz. Kız ve erkek çocuklarının sevdiği karakterler için farklı modeller arasından ilgisini çeken bir ürün ile ağız bakımını keyifli hale getirebilirsiniz. Üstelik çıkartma seçeneği sunan modeller ile birden fazla tasarımı kendi başına da yapabilir.


Ağız ve diş sağlığı bakım ürünleri, ekstra yumuşak ve hassas başlıkları ile çocuğunuzun süt dişlerine ve diş etlerine zarar vermeden bakım vadeder. Ağız yapısına uygun olarak yetişkin modellerinden daha küçük boyutta yuvarlak fırça başlıkları kullanılır. Süreölçer gibi aplikasyon uyumlu modeller 2 dakikalık zamanı çocuğunuz için anlaşılabilir kılar ve fırçalamayı erken bırakmasını önler.


Açma / kapama düğmesi ile kolay bir şekilde çalıştırılan modeller basitliği sayesinde çocuğa tek başına dişini fırçalama imkanı sunar. Modeller yanında bir yetişkin olmadan tek tuş ile fırçayı çalıştırarak ağız bakımını tamamlaması için üretilir. Kolay yerleşim için tasarlanan şarj standı ile işini bitirdiğinde temizleyip tekrar yerine koyarken size ihtiyaç duymaz. Genellikle tüm ürünler 3 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur. Daha küçük çocukların hijyeni için ihtiyaç duyduğunuz ürünlere Turkcell Pasaj’ın Bebek Bakım & Sağlık kategorisinden göz atabilirsiniz.

Ağız Bakım Ürünlerinin Seçimi

İnci gibi dişler, ferah bir nefes ve etkileyici gülümseme için ağız bakım ürünlerinde indirim ve fırsatları takip ederek bütçenize de katkı yapabilirsiniz. Turkcell Pasaj’ın geniş ürün yelpazesi arasından karar verirken doğru ürünü nasıl bulacağınızı düşünüyorsanız birkaç öneriyi takip edebilirsiniz.


  • Şarjlı diş fırçası seçerken set içinde yedek başlık olan modellere yönelirseniz tek alışveriş ile uzun süre ağız bakımını yapabilirsiniz.
  • Birden fazla mod, çeşitli fırça seçenekleri sunan tasarımlar ağız bakımında size farklılık sunarak tekdüze uygulamalardan kurtulmanızı sağlar.
  • Seçim yaparken batarya tipine ve tek şarj ile kullanım süresine dikkat ederek size yeterli gelen bir modele yönelebilirsiniz.
  • Diş fırçalama konusunda yeniliğe ihtiyaç duyuyorsanız aplikasyonların sunduğu özellikleri yeni deneyimler kazanmak için idealdir. Süre takibi, fırçalama sertliği, yönlendirici bildirimler gibi imkanlar size daha doğru bir diş fırçalama yöntemi geliştirirken yardım eder.
  • Sık seyahat eden biriyseniz taşıma çantası olan setler sizin için avantajlı olur. Taşıma çantası, ikili şarj istasyonu gibi ekstralar seyahatte zorda kalmanızı önler.
  • Şarjlı diş fırçası kullananlar tarafından yapılan yorumlardan fikir alabilir ve araştırmalar ile kendiniz için doğru modeli bulabilirsiniz.

Ağız bakım ürünleri fiyatları ve modellerini inceleyip Turkcell Pasaj’ın avantajlarından yararlanabilir, fiyat-performans ürünlerine güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Daha Fazla