Hazır Kart Paketleri

Bana Uygun Teklifler
Paket Grupları
Sırala
İnternet Miktarı
Ses
Paket Fiyatı

Aradığınız kriterlerde paket bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek için yeniden deneyin.

Turkcell Hazır Kart Paketleri ve Tarifeleri

Hazır kartlar, farklı sebeplerden ötürü birçok kişiye daha cazip geliyor. Bu yüzden faturalı hatların yanı sıra birçok hazır kart kullanıcısı bulunuyor. Faturasız hat veya faturasız 3'lü paketler olarak da adlandırılan Turkcell hazır kartlılara yönelik birçok avantaj sunuluyor. Bunlar arasından ihtiyacınıza en uygun olanını bulabilir; Turkcell hazır kart avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Faturasız 3'lü Paketlerin Özellikleri

Turkcell hazır kartlar ile hem yurt dışını uygun fiyatlarla arayabilir; hem de hazır kartınızı yurt dışı seyahatleriniz sırasında kullanabilirsiniz. Turkcell kalitesi ile internete girmenin keyfini yaşayabileceğiniz her yöne arama yapabilir ve SMS atabilirsiniz. Paketiniz ya da TL’niz bittiğinde bulunduğunuz yer fark etmeksizin 7/24 paket & TL yüklemesi yapabilirsiniz. Turkcell uygulaması üzerinden paket ve TL kullanımınıza dair tüm detayları görüntüleyebilir; bu doğrultuda hattınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Paketleri

Turkcell hazır kart kullanıcısı olmak isteyenler için farklı ihtiyaçlara yönelik kişiye özel birçok paket ve tarife sunuluyor. Bu kapsamda zengin içerikli paketlerden, kısa süreli paketlere kadar sizlere farklı seçenekler sunulmaktadır. Söz konusu paketler arasından size en uygununu seçebilir; Turkcell hazır kart avantajlarını kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hazır Kart Kampanyaları

Turkcell Hazır Kart kullanıcılarını bekleyen birbirinden avantajlı konuşma, internet ve SMS paket kampanyaları bulunuyor. Turkcell Hazır Kart müşterilerine özel içeriğinde Lifebox, TV+ Dergilik ve Bip’te bulunan paketler sizleri bekliyor. Yurt dışında da kullanabileceğiniz yurt dışı paketleri, ihtiyacınıza yönelik ana paketleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Daha Fazla

Sıkça Sorulan Sorular

Turkcell faturasız paket nasıl yüklenir?

Faturasız hazır kart paketleri yükleme işlemlerini Turkcell Uygulaması’ndan veya www.turkcell.com.tr  web sayfası üzerinden yapabilirsiniz., Hazır kart paketleri için kendi hattınıza yükleme yapabildiğiniz gibi, farklı bir faturasız hat için de yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca Turkcell Mağazaları, IVR sesli yanıt sistemi, 532 ya da 0 532 532 0000 Turkcell Müşteri Hizmetleri üzerinden de işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Turkcell faturasız paket fiyatları nelerdir?

Turkcell faturasız paketler ihtiyaçlarınıza yönelik bütçe dostu farklı alternatiflerden oluşur. Konuşma, SMS ve internet tüketimlerine göre sizin için en uygun faturasız tarifeler için turkcell.com.tr adresini ziyaret ederek tüm kampanyaları inceleyebilir, “bana uygun teklifler” sekmesini işaretleyerek sizin için avantajlı hazır kart kampanyalarını da değerlendirebilirsiniz.

Hazır kart paket sorgulama nasıl yapılır?

Turkcell hazır kart paket sorgulama yapmak ve kalan haklarınızı öğrenmek için Turkcell Uygulaması’nı kullanabilirsiniz. . Ayrıca KALAN yazıp 2200’a SMS gönderebilirsiniz. 

Turkcell hazır kart paket iptali nasıl yapılır?

Turkcell hazır kart paketleri iptali için Turkcell Uygulaması’nı kullanabilirsiniz. Ayrıca 2200’a IPTAL yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra iptal etmek istediğiniz paketin adını yazıp göndermeniz yeterlidir. İptal işlemi gerçekleştiğinde Turkcell tarafından SMS ile bilgilendirme yapılır.

Faturasız bilgisayardan internet paketleri nasıl yüklenir?

Turkcell bilgisayardan internet paketleri ile yurt içinde her yerden internet bağlantısı sağlayabilirsiniz. Faturasız Mobil Wifi internet kullanımı için data hattınızda aylık ya da 3 aylık paket seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre 10 GB ve 200 GB arasındaki geniş portföyümüzden bilgisayardan internet paketlerinden birini seçebilir, seçtiğiniz paketi kolayca yükleyebilirsiniz. Turkcell bilgisayardan internet paketleri içerisinden satın almak istediğiniz paketleri SMS göndererek, hattınıza TL yüklemesi yaparak, Turkcell Müşteri Hizmetleri’nin 532 veya 0532 532 0000 numaralarından birini arayarak alabilirsiniz ya da en yakın Turkcell Mağazası’nı ziyaret ederek başvuru yapabilirsiniz.

Turkcell hazır kart ek paketler nelerdir?

Turkcell hazır kart ek paketler ile haftalık, iki haftalık ya da aylık sms, internet ya da ek konuşma kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ek paketler ile BİP, Dergilik, YouTube, İnstagram, Twitter, HotSpot, Twitch ve Free Fire gibi seçili oyunlar için ilgi alanlarınıza göre rahat bir kullanım avantajı sunar.

Turkcell hazır kart kampanyaları nelerdir?

Turkcell hazır kart kampanyaları ana tarifelerin yanı sıra farklı yaş gruplarına, meslek gruplarına ve hattınıza göre değişen özel faturasız hat paketlerinden oluşur. Turkcell faturasız internet paketleri internet kullanımına göre farklı seçimlere olanak tanır. 25 yaş altı genç müşterilerimiz için sunulan paketler, 65 yaş üzeri müşterilerimiz için sunulan paketler, kamu çalışanları ve gurbette yaşayan vatandaşlarımız için hazırlanan tarifelere ve çok daha fazlasına turkcell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Turkcell 150 TL paketleri nasıl yapılır?

Sevdiklerinizle ayda sadece 150 TL ödeyerek 1000 dakika konuşma, 500 SMS ve 2 GB internet kullanmak için BOLCA 2GB yazıp 2200’a SMS ile gönderebilirsiniz.​

Turkcell dijitale özel paketler nasıl yüklenir?

Turkcell paketler içerisinde yer alan online’a özel paketlerden tüm bireysel ön ödemeli müşteriler faydalanabilir. Turkcell’in dijitale özel paketleri için Turkcell Uygulaması ya da turkcell.com.tr adresinden ön ödemeli kart, banka kartı ya da kredi kartı ile size en uygun olanı kolayca yükleyebilirsiniz.​​​

Daha Fazla
​​​

Kapat
Yardım ister misiniz?