Sepet 0

Elektrikli Ev Aletleri

Karşılaştırma Modu
Karşılaştırma için en az iki cihaz seçmelisiniz.
Elektrikli Ev Aletleri (3542 Ürün)
Sırala
Kontratlı Ürünler
Markalar
Peşin Fiyat
Puan
Satıcılar

Aradığınız kriterlerde ürün bulunamamıştır.

Daha farklı sonuç görmek yeniden deneyin.

Temizle

Elektrikli Ev Aletleri

Günlük hayatta evde yapılması gereken işleri daha kolay hale getiren elektrikli ev aletleri, her evin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Farklı ihtiyaçlara yönelik onlarca farklı çeşide sahip elektrikli ev aletleri, zaman kazandırmasının yanı sıra evde geçirilen vaktin daha keyifli olmasına da yardımcı oluyor. Bu doğrultuda Turkcell bünyesinde elektronik ev aletleri kategorisinde sizlere birçok elektrikli ev aleti sunuluyor. Hem günlük temizlik için hem de farklı yiyeceklerin ve içeceklerin hazırlanması için kullanılan elektrikli ev aletlerinden ihtiyacınız olanları satın alarak siz de hayatınıza kolaylık katabilirsiniz.

Buharlı Ütüler

Turkcell'de farklı markalara ait buharlı ütü modelleri sizlere sunuluyor. Yüksek performanslı ütü modelleri arasında yer alan Tefal buharlı ütü, güçlü buhar etkisiyle çalışmaktadır. Bu özellik ile giysilerdeki kırışıklıklar hızlı bir şekilde geçmektedir. 3000 Watt güçle çalışan Tefal FV9785 Ultimate Kireç Avcısı Buharlı ütü kesintisiz buhar üretme özelliğine sahiptir. Turkcell'de satılan bir diğer buharlı ütü modeli olan Philips buharlı ütü modeli ise 2300 Watt güce sahiptir. Hızlı ısınma özelliğine sahip bu model, son derece etkili sonuçlar vermektedir. Philips Powerlife Buharlı ütü ile uzun süre sorunsuz bir şekilde giysilerinizi ütüleyebilirsiniz. Giysilere derinlemesine nüfuz edebilen Philips SteamGlide Buharlı ütü modeli sayesinde ise en zor kırışıklıkların önüne geçebilirsiniz.

Elektrikli Süpürge Modelleri

Ev temizliğinin olmazsa olmazları arasında yer alan elektrikli süpürge modelleri, Turkcell'de satılan elektrikli ev aletleri arasında yer almaktadır. Xiaomi robot süpürge temizlenmesi en zor alanları bile hızlı ve kolay bir şekilde temizleyebilmektedir. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro aynı anda hem süpürme hem de silme işlevine sahiptir. 2100 PA emiş gücüne sahip bu model, robot akıllı süpürge satın almak isteyenlerin favorileri arasında yer alıyor. Philips PowerPro Max torbasız elektrikli süpürge modeli ise son derece güçlü emiş gücü sağlayan 900 Watt motora sahiptir. Oldukça düşük enerji harcayan Philips toz torbasız süpürge, derinlemesine temizlik yapılmasına yardımcı olur. Rowenta RQ3733TR toz torbasız süpürge modeli ise hem tasarım hem de performans olarak ön plana çıkmaktadır. Gelişmiş monosiklonik filtreleme sistemi sayesinde tüm tozları, kirleri ve bakterileri hapseden bu elektrikli süpürge modeli, özellikle sert zeminlerde kusursuz sonuçlar vermektedir.

Çay ve Kahve Makinesi Modelleri

çay makineleri ile kahve makineleri, evde keyifli bir gün geçirmek için birçok kişinin tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Birçok çay ve kahve makinesi modelinin sunulduğu Turkcell'de satılan çay makineleri arasında Philips Daily Collection Elektrikli çay Makinesi yer alıyor. Bu modelin en sevilen özellikleri arasında ise çay sıcaklığını istenilen seviyede tutabilme özelliğidir. Turkcell'de Türk kahvesi makinesi satın almak isteyenler için de seçenekler sunuluyor. Daha basit bir makine isteyenler için Tefal elektrikli cezve modeli uygun olabilecekken; tam otomatik model isteyenler için Tefal Köpüklüm Kahve Makinesi ile Arzum Okka Minio Türk Kahvesi Makinesi sunuluyor. Filtre kahve tutkunları için ise Philips Daily Connection Kahve Makinesi ile Braun Coffee House filtre kahve makinesi sunulan seçenekler arasında yer alıyor. öte yandan espresso bazlı içeceklerin tutkunları için ise farklı markalardan espresso makinesi modelleri sunuluyor. Başta Latte, Cappucino, Americano, Espresso olmak üzere onlarca farklı espresso bazlı kahve tarifi uygulayabileceğiniz espresso makineleri arasında Philips Tam Otomatik Espresso Makinesi ve Siemens TE653M11RW EQ6 Plus Otomatik Kahve ve Espresso Makinesi gibi çeşitler yer alıyor.

Diğer Elektronik Ev Aletleri

Turkcell'de satılan diğer elektrikli küçük ev aletleri arasında ise ekmek kızartma makinesi, blender, el blender seti, akıllı sürahi ve su arıtma filtresi gibi ürünler yer alıyor. Tüm bu elektrikli mutfak aletleri ile ilgili detaylara ürün sayfaları üzerinden ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz ürünleri Turkcell güvencesi ve avantajlarıyla tarifenize ek ya da peşin olarak satın alabilirsiniz. Diğer Turkce​ll cihazlarına ise ilgili link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla